MIMIAUKCE.cz
ZNAČKOVÉ softshell nohavice NORTHLAND PROFESSIONAL, veľ. S, p.c. 59,99 € !!!
ZNAČKOVÉ softshell nohavice NORTHLAND PROFESSIONAL, veľ. S, p.c. 59,99 € !!!
  
Po mne, nosila som ich namiesto otepľovačiek v zime, už sú mi malé, boli zúžené na slimky, naspodu vzadu sú zipsy, tak sa ľahko obliekajú, zvýšený pás zakrýva kríže, mala som ich veľmi rada...:-( Výborný stav, okolo spodkov maličké zatrhnutia , nedali sa ani odfotiť, posúvam za minimum... Pás 2x37-40, boky 2x45-49, dĺžka 101, sedy 23/36, stehno 2x26-29, spodok 2x14... Uvedená je veľkosť 38, ale sadnú na S... KUK všetky moje aukcie!!!
VEĽKOSŤ: S
VÝROBCA: NORTHLAND PROFESSION
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,00 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 11,99 EUR
Víťaz aukcie Michala O. (Vaclava78) ID 87405
Aukciu číslo 11941269 sleduje 17 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Stanislava M. (myworld) ID 76260 mimibazar.sk/myworld
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v stredu 1.12.2021 vo 21:37 hodín a skončila v utorok 7.12.2021 vo 22:57:00 hodín, celkom trvala 6 dní 1 hodinu a 19 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

AK VÁM NEPRÍDU NA MAIL PODKLADY K PLATBE, SKONTROLUJTE SI PROSÍM SPAM ALEBO ODKAZY TU NA MMA !!!

V prípade prihodenia na aukciu rátajte s tým, že ju môžete aj vyhrať...:-) Vopred ďakujem, že vyhranú vec riadne a včas zaplatíte a prevezmete... Naozaj ma nebaví 5x niekoho vyzývať, že mi má uhradiť čo vyhral, niektorí tu reagujú až na negatívne hodnotenie a aj to sú urazení...

Veci, ktoré tu ponúkam ako NOVÝ TOVAR som riadne kúpila za ZAROBENÉ a ZDANENÉ peniaze, nedal mi ich frajer ani nijaký sponzor, dávam ich lacnejšie, preto prosím o rešpektovanie mojej vyvolávacej ceny!
AUKCIE USPORADÚVAM AKO SÚKROMNÝ PREDAJCA, NIE AKO PODNIKATEĽSKÝ SUBJEKT A NOVÝ TOVAR V NICH NEBOL OBSTARANÝ ZA ÚČELOM ĎALŠIEHO PREDAJA, PRETO MI NEVZNIKÁ POVINNOSŤ VYSTAVIŤ DAŇOVÝ DOKLAD ANI POSKYTNÚŤ ZÁRUKU !!!

VÝHERKYNE Z BRATISLAVY - OSOBNÝ ODBER NIE JE MOŽNÝ !!!

POŠTOVNÉ A BALNÉ - od 01.07.2019 Slovenská pošta ZVYŠOVALA CENY poštovného!!!
Preto si stanovujem JEDNOTNÚ CENU poštovného a balného 3,- Eur bez ohľadu na počet vyhratých aukcií do celkovej váhy balíka 5 kg. POSIELAM DOPORUČENE!
DOBIERKA - SAMOZREJME, TREBA RÁTAŤ S DOBIERKOVÝM POPLATKOM
OBYČAJNE posielam po dohode na Vaše riziko... Obyčajné poštovné spolu s balným je 2,50 Eur za zásielku do 1 kg.

Vrátenie z veľkostných dôvodov nie je možné, všetko môžem premerať ešte pred skončením aukcie. Riešte si to potom usporiadaním vlastnej aukcie, robím to tak isto... Kľudne môžete použiť moje fotografie a popis...
Reklamácie prijímam iba OPRÁVNENÉ do 2 dní od prevzatia zásielky, všetko posielam doporučene, t.j. viem kedy ste balík prevzali, tiež poprosím o urýchlené odoslanie tovaru späť. Peniaze vraciam až potom ako dostanem tovar a posúdim oprávnenosť reklamácie, vrátim čiastku za tovar + poštovné, balné nevraciam!!!

Moje číslo účtu je IBAN: SK6883605207004201158478, je to mBank, t.j. úhrada je možná len prevodom z účtu, alebo poštovou poukážkou typu U. V tomto prípade ma prosím kontaktujte za účelom poskytnutia mojej adresy.

Ak robíte úhradu prevodom z účtu, do poznámky uveďte vaše meno alebo prezývku na MMA, inak platby neviem identifikovať a všetko sa predĺži...
Uskutočnenie platby mi prosím oznámte mailom spolu s vašou !!! ADRESOU !!!

Zásielky odosielam 1x do týždňa, vždy v STREDU. Po odoslaní Vám píšem hodnotenie, ak by Vám balík neprišiel do 7 dní, treba sa ozvať, poskytnem Vám podacie číslo.

VOPRED ĎAKUJEM ZA KLADNÉ HODNOTENIE AKO VYJADRENIE VAŠEJ SPOKOJNOSTI !!! Prípadnú nespokojnosť určite vyriešime mailovou komunikáciou.
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt