MIMIAUKCE.cz
SUPER CHLAPCENSKE PYZAMKO 9-12 mesiacov BY VERY
NOVÝ TOVAR
SUPER CHLAPCENSKE PYZAMKO 9-12 mesiacov BY VERY
SUPER CHLAPCENSKE PYZAMKO 9-12 mesiacov BY VERY
VÝROBCA: BY VERY
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 6,99 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11906196 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Iveta H. (ivetka17) ID 251685
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá vo štvrtok 21.10.2021 v 15:38 hodín a skončila v nedeľu 24.10.2021 vo 22:30:00 hodín, celkom trvala 3 dni 6 hodín a 51 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Krásny deň milé moje zákazníčky a zákazníci,

všetkým vám veľmi pekne ďakujem za účasť na mojich aukciách a samozrejme prajem vám príjemnú dražbu!

Som často odcestovaná v zahraničí, ale aj napriek tomu sa snažím všetkých výhercov kontaktovať do 2 dní. Ako náhle vás kontaktujem prosím snažte sa mi odpovedať a zaslať aspoň adresu aby som si balíčky vedela včas pobaliť a pripraviť. Na platbu čakám maximálne 5 pracovných dní samozrejme ak sa nedohodneme inak. V prípade, že platbu neviete uhradiť do stanovenej lehoty stačí ma upovedomiť a veľmi rada a ochotne počkám.
Tým, že potvrdíte cenu na mojich aukciách súhlasíte aj s výškou poštovného. Prosím berte to do úvahy. Som veľmi opatrná a preto všetky moje aukcie zasielam doporučene alebo s poistením. Samozrejme balíčky môžem poslať aj obyčajne, no vždy len na vaše riziko. Čo sa týka dobierky – nezasielam.

Prosím snažte sa akceptovať moje podmienky predaja a ak časovo nestíhate aukciu kľudne ma kontaktujte aj po nej respektíve mimo nej.

Veľmi dôležité upozornenie : KONTAKTUJTE MA VÝLUČNE LEN CEZ ODKAZY NA MIMIAUKCIÁCH, PRETOŽE MAIL MÁM NEFUNKČNÝ! ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE !!!

Na záver by som chcela len toľko, že vždy robím všetko preto aby bola spokojnosť na oboch stranách a to vo všetkých smeroch.

Ďakujem ♥
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt