MIMIAUKCE.cz
4x Eva Urbaníková (brožované vydania)
4x Eva Urbaníková (brožované vydania)
 
4x Eva Urbaníková (brožované vydania) - čítanie na leto. STALO SA MI VŠETKO, VŠETKO ALEBO NIČ I+II, PRÍLIŠ OSOBNÁ ZNÁMOSŤ, VZŤAHOVÁ NÍŽ. Knihy boli čítané viackrát. Tým, že sú brožované, známky čítania a nosenia v kabelke :) sú na niektorých miestach poznať. Kniha VŠETKO ALEBO NIČ obsahuje dva diely.
VÝROBCA: EVITAPRESS
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,90 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 4,90 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11894015 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Jana F. (puco) ID 5669 mimibazar.sk/tomasmatus
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá vo štvrtok 7.10.2021 v 7:50 hodín a skončila vo štvrtok 14.10.2021 v 8:50:00 hodín, celkom trvala 7 dní a 59 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milá mamička, ďakujem za prejavený záujem.

AUKCIE

Hneď, ako bude Vaša platba na mojom účte, posielam balíček, najneskôr do 3 pracovných dní. Na platbu čakám 5 dní, ak sa tak nestane, alebo nedostanem žiadosť o predĺženie tejto lehoty, ruším Vás ako výhercu aukcie a píšem negatívne hodnotenie za nespoľahlivosť a zmarenie aukcie! Vec posúvam ďalej.

Milé mamičky. vždy sa snažím predávanú vec čo najlepšie opísať, preto, ak máte nejaké otázky, ozvite sa, rada odpoviem, premeriam. Ešte by som vás chcela poprosiť, ak nájdete na zakúpenom tovare nejakú chybu, ktorú som si nevšimla, prosím, ozvite sa a ja vám vrátim korunky, alebo znížim cenu.

PROSÍM O KOMUNIKÁCIU VÝHRADNE CEZ ODKAZY NA MMB alebo MMA !

Reklamácie riešim individuálne (neberiem reklamáciu ohľadne veľkosti), ak sa niečo také pritrafí, určite sa dohodneme.

REZERVÁCIE MMB

Vecičky rezervujem na 3 dni (samozrejme dá sa to po dohode zmeniť - treba mi napísať, že chcete dlhšiu rezerváciu) - to je čas na poslanie peniažkov na účet. Po 3 dňoch rezerváciu ruším, bez toho aby som kupujúcu musela upozorniť.

Pri nákupe nad 30 € zľava 5%.
Pri nákupe nad 50 € zľava 10%.
Nevzťahuje sa na predmety, ktoré majú samostatne cenu vyššiu ako uvedené sumy.

Posielam doporučene (nie obyčajne) I., II. triedou - sumy majú len informačný charakter, snažím sa vždy pri danej veci uviesť výšku poštovného aj balného spolu:
doporučene II. trieda - do 1000 g - 3,00 €
doporučene II. trieda - do 2000 g - 3,80 €
balík na poštu do 5 kg - 3,00 €
balík na poštu do 10 kg - 4,00 €

Po vzájomnej dohode môže byť aj iný druh poštovného, ale za prípadné nedoručenie obyčajnej zásielky poštou nepreberám zodpovednosť. Zabalený balíček s adresou, ktorý posielam obyčajne, si vždy pred odoslaním fotím do telefónu, aby som mala aspoň aký-taký dôkaz, že som ho poslala.


VRÁTENIE TOVARU

Predávam veci po mojich deťoch a veci po deťoch mojej sestry.
Čo sa týka vrátenia tovaru, akceptujem v prípade, ak je na veci mnou nezistená chyba. Vec vezmem späť po vzájomnej dohode.

Ďakujem Jana F.
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt