MIMIAUKCE.cz
Dámský set top Amisu vel.M + sukňa tehlovej farby vel.36-čítajte popis ´dakujem
Dámský set top Amisu vel.M  + sukňa tehlovej farby vel.36-čítajte popis ´dakujem
  
top je bavlnený na zadnom diely je gumička , sukňa je úplne ako nová je pevná nie je elastická na boku má zapínanie na zips a gombíček má podšívku rozmery :34x2cm dl.59cm s pridané det.fot.
VEĽKOSŤ: 36
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,40 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 1,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11842002 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Dáša B. (dasa 1975) ID 206675
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá vo štvrtok 22.7.2021 v 11:16 hodín a skončila v stredu 28.7.2021 vo 23:59:00 hodín, celkom trvala 6 dní 12 hodín a 42 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Dobrý deň všetkým,

po ukončení mojej aukcie Vás budem kontaktovať. Dúfam, že sa Vám moje aukcie budú páčiť. Prajem príjemné draženie.

Ak má niekto veľký záujem o aukciu, viem počkať s platbou, a dohodnúť sa . Ak budete prihadzovať na moje aukcie a nakoniec si ich nebudete chcieť zobrať, tak radšej neprihadzujte, inak píšem záporné ohodnotenie!

Ak máte nejaké otázky, pýtajte sa vopred, rada Vám na ne odpoviem. Balíčky späť neberiem a na platby počkám max.3dni, ak nenapíšete čo sa týka platby aukcie dávam znova nemienim sa tu z nikým dohadovať prípadne sa aj dá dohodnúť a píšte cez odkaz. Poštovné si určím sama, a je zarátaná aj bublinková obálka poprípade ked je viacej aukcii obálky sú drahé takže poštovné sa navýši a nevyjednávajte bude stále ! Môže sa stať, že prehliadnem viacero aukcii ,že ste vyhrali tak ma kontaktujte dopredu . Ak s poštovným nesúhlasíte, prosím nezúčastňujte sa aukcie a posielam iba doporučene ,aby som mala doklad o dodaní tovaru.Ďakujem za pochopenie.Balíčky posielam 1x2 krát do týždna som pracovne vyťažená takže dakujem za pochopenie .

Dúfam, že s aukciami budete spokojní a rada Vám zanechám hodnotenie a budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.

Informácie k vyhratej aukcii:
pri priamom vklade poprosim pripočitať 0,50€+ vydraženú sumu v € + suma poštovného.Posielam buď 1. triedom alebo 2 triedou doporučene.

Peniaze prosím zaslať na účet IBAN ....SK8165000000000094602802 Do poznámky napíšte NÁZOV AUKCIE alebo Vaše ID číslo a VAŠE MENO. Nezabudnite mi prosím zanechať v správe cez MMA Vašu adresu. Balíčky posielam 1 alebo 2krát týždenne ako my to pracovne vyhovuje lebo som pracovne vyťažená tak dakujem vopred za pochopenie .

Verím, že s aukciami budete spokojní. Rada zanechám hodnotenie a budem sa tešiť na ďalšiu príjemnú spoluprácu.

Ďakujem za nákup.

S pozdravom Dáša.


*** ak máte otázky, pokojne ma kontaktujte aj na môj email: Dajka75@azet.sk
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt