MIMIAUKCE.cz
rifľová kabelka s výšivkou David Jones
rifľová kabelka s výšivkou David Jones
  
použitá raz dcérou, len niekde ju položila či poliala...má z tej strany k telu také fliačiky...no je to tam riasené...vidieť len z blízka....neskúšala som čistiť, určite nejaký odstraňovač fľakov by to vybral...stačí ju vyprať, je látková...kupovaná v butiku asi za 35 eur...len stála v skrini...rozmer dole 39, výška stredom 25, šírka úplne hore..24...ušká sú dosť dlhé na nosenie na rameni..kombinácia predpratej rifľoviny s lakovanou koženkou
VÝROBCA: DAVID JONES
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 9,90 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11696951 sledujú 3 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Monika D. (5mima55) ID 149671
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v stredu 13.1.2021 vo 23:19 hodín a skončila v pondelok 18.1.2021 vo 20:10:00 hodín, celkom trvala 4 dni 20 hodín a 50 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

PROSÍM O REŠPEKTOVANIE POŠTOVNÉHO UVEDENÉHO V AUKCII , VLASTNÉ ÚPRAVY AKO NAPR: STAČÍ MI TO POSLAŤ TAK A TAK NEAKCEPTUJEM !! PODMIENKY URČUJEM AKO PREDÁVAJÚCA JA A VY TÝM ,ŽE SA ZÚČASTNÍTE AUKCIE, S NIMI AUTOMATICKY SÚHLASÍTE.

Ďakujem za prejavený záujem o moje aukcie, do aukcií dávam veci nové, prípadne min. nosené, ktoré nenosím, prípadne sme sa netrafili vo veľkosti. Prosím aby prihadzovali len účastníci so serióznym záujmom o draženú vec, poštovné je uvedené pri zásielke buď ako obyč. list 1., triedy alebo dopor. 2.tr., ( pri obyč. zásielke - ak si želáte zásielku poslať doporučene, dajte vedieť, no je potrebné rozdiel doplatiť.... na dobierku posielam len po dohode. Na vaše otázky kedykoľvek odpoviem, pokiaľ nejaké máte k prebiehajúcim aukciám. Tovar nevymieňam ani neberiem späť. Pri viacerých aukciách počítam len jedno poštovné podľa váhy. Balné neúčtujem.
Do 24 hodín po skončení aukcie vás ako výhercu kontaktujem.
Po kontaktovaní mi prosím dajte vedieť kedy prevediete platbu a pošlite adresu. V prípade potreby počkať s platbou to napíšte rovno, neignorujte výzvu, inak budem nútená posunúť tovar opäť do dražby a vám dať negatívne hodnotenie a zaradiť vás medzi nežiadúcich kupujúcich...som tiež človek, a dokážem sa vždy dohodnúť, pochopiť, počkať.
Želám vám veľa radosti z mojich aukcií, a verím že budú spokojné vždy obe strany :-))
Monika

Ak chcete hradiť výhru, č. účtu je: SK420900 0000 0000 99543266, do správy poprosím vaše meno a cez MMA odkazy mi pošlite adresu..
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt