MIMIAUKCE.cz
Pulóver č. M
Pulóver č. M
  
Pekný nosený stav. Bez poškodenia. Veľkosť M. Šírka 51 cm, dĺžka 67 cm. Merané vklude, ešte sa poddá.

Poštovné a balné doporučene 2,20€
VEĽKOSŤ: M
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,20 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 1,90 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11694173 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Zuzana R. (emma007) ID 98410
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v nedeľu 10.1.2021 vo 13:16 hodín a skončila v stredu 13.1.2021 vo 21:14:00 hodín, celkom trvala 3 dni 7 hodín a 57 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milí zákazníci,
prajem Vám príjemné draženie, ak ste vyhrali gratulujem.
Výhercovi sa ozvem do 24 hodín od ukončenia aukcie. Platbu a odpoveď na moju správu očakávam najneskôr do 3 dní !!! Ak nebudete reagovať do troch dní ako vám napíšem, píšem Vám negatívne hodnotenie !!!
Balíčky odosielam po pripísaní úhrady na môj účet. Balíčky posielam väčšinou do troch dní od uhradenia aukcie.

✿✿✿ POŠTOVNÉ ✿✿✿
Nakoľko šlo poštovné od nového roka opäť hore a ceny poštovného sú nehorázne vysoké, tovar pošlem obyčajne listovou zásielkou, aby to bolo aj pre Vás výhodné. Za straty samozrejme neručím. Ak sa obávate straty balíčka, pošlem aj doporučene za príplatok podľa taríf slovenskej pošty, výber je na Vás.
V prípade kúpy viacerých tovarov je poštovné samozrejme jednotné, stanovujemjem ho na základe váhy podľa taríf Slovenskej pošty.

Prosím poriadne si poprezerajte danú vec, pozorne čítajte. Neváhajte žiadať ďalšie info, alebo fotografie, ak vám nie je niečo jasné, aby sme sa vyhli zbytočným nedorozumeniam!
Tovar, ktorý si u mňa vyberiete som vždy ochotná poriadne premerať a nafotiť.
Snažím sa informovať, keď zašlem balíček, no nie vždy to stíham, hlavne ak posielam veľké množstvo balíčkov. Preto prosím dajte mi včas vedieť či prišiel alebo neprišiel, aby sme sa vyhli zbytočným problémom.

Nepríjmam reklamácie na veci, kedže počas aukcie mi môžete kedykoľvek napísať a opýtať sa nato čo potrebujete vedieť! V prípade zmarenia aukcie dávam negatívne hodnotenie! Prosím vás dražte len v prípade, že máte o danú vec záujem.


ZA STRATU BALÍČKOV POSLANÝCH OBYČAJNÝM POŠTOVNÝM NIE SOM ZODPOVEDNÁ. Stala sa mi, že balíček poslaný ako obyčajný list sa stratil.
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt