MIMIAUKCE.cz
Funny slamky okuliare - len tento jeden kus
NOVÝ TOVAR
Funny slamky okuliare - len tento jeden kus
  
Skladom len tento jeden kus.

Slamkové okuliare. Je to klasická slamka, ktorá vyzerá ako okuliare. Vychutnáte si s ňou nápoj na každej párty a oslave a budete sa pozerať ako nápoj putuje do úst. Je to skvelá zábava aj pre deti, aj pre dospelých.

Farba ružová - č.6.

Poštovné obyčajne na zodpovednosť kupujúceho 1,20€ ( neexistuje sledovacie číslo zásielky a v prípade straty nie je možné ju vypátrať ) alebo doporučene so sledovacím číslom 2,00€.
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,20 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 1,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11524725 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Agáta Á. (AK) ID 23279 mimibazar.sk/AK
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v utorok 30.6.2020 v 9:25 hodín a skončila v piatok 3.7.2020 v 18:35:00 hodín, celkom trvala 3 dni 9 hodín a 9 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milé dámy- maminy-zákazníčky-výherkyne, milí páni-zákazníci-výhercovia...
Ďakujem Vám, že ste nahliadli a vybrali si aj z mojej ponuky. Dúfam, že veci, ktoré si odo mňa práve kupujete sa Vám budú páčiť a zároveň splnia svoju funkciu. Pred potvrdením sumy si prosím pozorne prečítajte podmienky a, resp. pred potvrdením sumy sa radšej pýtajte a komunikujte. Prihodenia neodstraňujem.
Môže sa stať, že je váš monitor inak nastavený a farby môžu s reálnymi skresľovať, fotografie robím zásadne len pri dennom svetle s kvalitným fotoaparátom.

PLATBA ZA TOVAR:
Po ukončení Vás budem kontaktovať podľa možností, max však do 48 hodín, nakoľko som maminou dvoch detí a niekdy nestíham.
Platbu môžete zrealizovať buď bankovým prevodom na môj účet - upresním mailom. Ak nemáte inú možnosť úhrady, ako prevodom, je možný aj priamy vklad - pripočítajte si prosím k sume poštovného, ešte 0,50€ naviac, čo je manipulačný poplatok banky za prieme vklady, ktoré mi potom banka na konci mesiaca účtuje. V informačnom maily ohľadom výhry vás budem žiadať aj o adresu doručenia. Pri platbe je dobré ak je uvedený aspoň jeden údaj pre ľahšie identifikovanie nabehnutých € - VS vaše ID, alebo
ŠS číslo výhry-, alebo do poznámky napíšte vaše meno.
Pri výhre viac ako dvoch aukcií je možné samozrejme zásielku poslať v jednom balíku, za každú vyhranú aukciu sa účtuje + 0,50€-1,00€ k poštovnému, závisí od celkovej gramáže balíka. Prosím, neurčujte si poštovné a balné sami pri výhre viacerých aukcií.
Po avíze od vás ohľadom platby a adresy tovar okamžité zabalím. Na vaše avízo čakám 3 pracovné dni, potom píšem znova. Ak nereagujete ani na tretí odkaz, píšem negatívne hodnotenie ohľadom zmarenej .
Dobierkou neposielam kvôli zlým skúsenostiam, tovar nebol prevzatý v lehote uloženej na pošte, prišla som o výšku poštovného a musela som platiť poplatok za neprevzatie a vrátenie zásielky.

POSIELANIE VECÍ:
Tovar zasielam Slovenskou poštou, cenník je podľa hmotnosti tovaru a podľa platného cenníka + k poštovnému si účtujem aj balné a prepravné, potvrdenou sumou tým pádom súhlasíte aj s určenou výškou poštovného.
Je možné zaslať zásielku aj ako obyčajný list, ale to už na vaše vlastné riziko, nakoľko nie je k dispozícii doklad o zásielke, len doklad o zaplatení poštovného, to znamená že za stratu nezodpovedám. V tomto prípade výherca nemá nárok na vrátenie peňazí za výhru + poštovné a nemá nárok ani na odoslanie novej zásielky.
V prípade zaslania zásielky balíkom, ak si vyberiete zaslanie balíka na poštu, je potrebné uviesť aj telefónny kontakt. Ak neuvediete, píšem pre poštu, aby vám zaslala info o uložení zásielky na váš e-mail. Niektorým to však hádže do spamu a potom píšu, že ani po viac ako dvoch týždňoch nemajú zásielku.
Po nabehnutí sumy na účet okamžite odosielam zásielku a píšem aj hodnotenie. Na poštu chodím podľa možností, no pravidelne každý utorok a v piatok, takže platby nabehnuté do utorka rána posielam v utorok poobede a platby nabehnuté do piatka ráno posielam piatok poobede.

Ďakujem že ste si prečítali podmienky a a prajem pekný deň a draženie...

AK
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt