MIMIAUKCE.cz
*** Romantická obrúčka so žiarivým zirkónovým srdiečkom ***
NOVÝ TOVAR
*** Romantická obrúčka so žiarivým zirkónovým srdiečkom ***
 
Romantický prstienok z pravého striebra s uvedeným a vyrazeným puncom rýdzosti 925 (na vnútornej strane) a so žiarivým laboratórne tvorenými 8mimi kubickými zirkónmi priesvitnej farby (nie simulovaným). Pre vysvetlenie ...

Za špecificky nastavených podmienok a vysokého tlaku vznikajú v laboratórnom prostredí vhodné predpoklady k výrobe vytvorených drahokamov. Tieto kamene nestvorila príroda, ale šikovní laboranti. Vytvorené drahokamy oplývajú rovnakými chemickými, optickými a fyzickými vlastnosťami ako tie pravé. Nepovažujú sa za falošné, pretože sú po všetkých stránkach podobné tým prírodným, aj keď vznikli za použitia iných metód. Nelíšia sa farbou, tvrdosťou, zložením, leskom a vzhľadom, jedine snáď menším množstvom inklúzie.

Vzhľadom na to, že tieto drahokamy majú rovnaké chemické vlastnosti ako tie prírodné, zodpovedajú im aj mineralogickým zložením. Odborníci nechávajú v laboratóriu v rámci ideálnej zvolenej metódy rásť kryštály, do ktorých sa primiešavajú rôzne oxidy a roztoky, aby získali tú správnu konzistenciu, odtieň a tvar kameňa.

Prsteň je VEĽKOSTI č. 7, tj. podľa tabuliek vnútorný obvod prsteňa 54,4 mm a priemer/diameter 17,3 mm, hrúbka kruhu prstienka je na vrchnej časti cca 4,5 mm a na spodnej cca 2 mm.

K prstienku je automaticky zdarma pribalená len leštiaca handrička na striebro, no uvedenú krabičku z obrázka je možné si dokúpiť za 50 centov.

Nový, nenosený šperk z mojej veľkej zbierky striebra, predávam ho bez bloku.

Dávam možnosť vrátiť šperk do 7. dní od prevzatia bez udania dôvodu (aby ste si kľudne overili v zlatníctve pravosť striebra).

Kuk aj na ďalšie moje aukcie !!!!
VEĽKOSŤ: 17
VÝROBCA: SILVER
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,80 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 15,87 EUR
Víťaz aukcie Martina S. (martina 10) ID 252343
Aukciu číslo 11448732 sleduje 15 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Mirka K. (Loki) ID 17560 mimibazar.sk/loki
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v stredu 1.4.2020 v 0:28 hodín a skončila v pondelok 6.4.2020 vo 21:22:57 hodín, celkom trvala 5 dní 20 hodín a 54 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milé maminky, tatinkovia,
ďakujem za záujem zúčastniť sa na našich aukciách. V prípade víťazstva aukcie sa Vás budem snažiť kontaktovať do 24 hod. (pokiaľ to do vtedy nestihnem, prosím, ohláste sa mi vy ... mám malé deti a niekedy proste nestíham, keďže som na ne sama !).

- VŠETKY značkové veci v mojich aukciách sú originály - pokiaľ sa jedná o značnkové športové veci (MMB si už niekoľkokrát odo mňa vyžiadal dokumenty/faktúry o doložení pôvodu a pravosti vecí v aukciách !).

- Nové, značkové veci, ktoré ponúkam v bazáre, sú veci, ktoré si ako skupina maminiek (komunita väčšinou 6-15 maminiek z baby centra) objednávame cez anglické licencované stránky naraz (maminky radi šetria poštovné :) a tu mi skončia veci, ktoré daným maminkám a ich príbuzným neboli dobré veľkosťou alebo sa im nepáčili alebo si často kvôli výhodnej cene niektoré rovno berú dve veľkosti za sebou a nepasujúcu posúnú administratorovi objednávky, čiže mne:) ... a za to mi sem tam postážia deti alebo doprajú kávu :) . Toľko vysvetlenie pôvodu / dôvodu :)

- V prípade, že niekto si tovar vydraží a nebude sa k nemu hlásiť, má smolu ... hodnotím ho v hodnoteniach negatívne, preto SI DOBRE ROZMYSLITE každý Váš príhoz na moje
aukcie. Vydražený tovar spolu zasielam po pripísaní koruniek na bankový účet, ktorý odošlem po skončení aukcie.

- Uhradené balíčky výhercom mojich aukcií odosielam v momentálnej korona situácii raz do týždňa a to v piatok pri už nabehnutých platbách, pričom balíček odošlem najneskôr do 7. dní od nabehnutia peňazí.

- Zároveň Vás prosím, aby ste si okrem veľkosti prečítali i uvedené miery v cm (šírka,
dĺžka), ktoré uvádzam v texte, lebo ja sa s tým trápim a potom sa mi píšu otázky o tom čo je v texte !

- Pokiaľ máte nejaké otázky týkajúce sa produktov v dražbe, nech sa páči, pýtajte sa, rada
Vám na otázky odpoviem.

- V prípade, že si po vydražení výherca veci neprevezme do 4 dní, resp. na moje výzvy
nereaguje, posúvam tovar ďalšiemu záujemcovi alebo vraciam späť do aukcie a
dotyčného/nu hodnotím negatívne !

- Pokiaľ nesúhlasíte s mojimi podmienkami ako i starifami poštovného, prosím,
neprihadzujte na aukcie !!!

- Ak niekto nemá k dispozícii korunky ihneď, som ochotná po vzájomnej dohode počkať
týždeň, ... ale aj mesiac, problém to nie je, len to treba povedať hneď na začiatku
komunikácie a nie sa zatajovať a neodpovedať na maily ... čo neznášam !!!

- Na dobierku posielam len na základe hodnotení výhercu.

Takže, GOOD LUCK a príjemné draženie !

Mirka
**********************************************
Milí nakupujúci, strieborné šperky, ktoré tu predávam sú ***Sterlingové striebro (Sterling Silver) ***
Sterlingové striebro je zliatina kovu, ktorá obsahuje 92,5% striebra a 7,5% prímesi. Najčastejšou prímesou býva meď. Vďaka medi sa zliatina stáva tvrdšia a získava ľahké zakalenie. Nenosené strieborné šperky by sa mali ukladať do krabičky alebo do šperkovnice, pretože sírovodík, ktorý je prítomný vo vzduchu spôsobuje koróziu. Sterlingové striebro je označené známou puncovou značkou 925 a v šperkárstve je využívané na výrobu náhrdelníkov, prsteňov, náušníc, náramkov a retiazok.

*************** INFO ako sa starať o svoje šperky ************

Striebro a zlato sú ušľachtilé kovy, ktoré vynikajú svojimi vlastnosťami, ako sú ľahké spracovanie, vysoký lesk a trvanlivosť. Tieto prednosti ich predurčili na výrobu šperkov.

Samotné striebro je pomerne mäkké a náchylné na tmavnutie pri styku s ľudským potom a sírou v atmosfére, ktorá sa do ovzdušia dostáva napríklad pri spaľovaní uhlia. Pre zamedzenie tmavnutia sa striebro zlieva s inými kovmi, ktoré zlepšujú nielen jeho mechanické, ale tiež vzhľadové vlastnosti. Klenotnícke zliatiny striebra sú tvrdšie, pevnejšie a obsahujú cez 90 % rýdzeho striebra, ktoré je doplnené väčšinou meďou. Aj napriek všetkému úsiliu a šetrnej starostlivosti sa šperky pri bežnom nosení zašpinia, stmavnú a stratia svoj lesk. Nežiaduceho zašednutia a stmavnutia šperku sa však môžete ľahko zbaviť jeho vyčistením pomocou špeciálnych čističov na striebro.

Aby ste sa tešili zo svojich šperkov čo najdlhšie, je dôležité aby ste dodržiavali niekoľko základných a veľmi jednoduchých pravidiel, lebo najväčšiu starostlivosť si vyžadujú strieborné šperky.

Šperky odkladajte do šperkovnice alebo do hodvábneho alebo zamatového vrecúška na to určeného, najlepšie každý šperk samostatne.
Šperky nevystavujeme pôsobeniu chemických látok.
Šperkom ško
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt