MIMIAUKCE.cz
RECTOVENAL 50g
NOVÝ TOVAR
RECTOVENAL 50g
Zdravotnícka pomôcka sa používa na zmiernenie sprievodných príznakov vyskytujúcich sa pri hemoroidoch, medzi ktoré patrí podráždenie, svrbenie, pálenie alebo mokvanie v oblasti konečníka. Gél súčasne znižuje opuch vznikajúci pri zápaloch a podporuje hojenie rán.
Balenie obsahuje:

anorektálny gél určený na použitie pri hemoroidoch,
návod na použitie,
praktický aplikátor určený na zjednodušenie aplikácie gélu.
Obsahuje extrakt dubovej kôry (Quercus robur), diosmín, hesperidín, karbomér 940, hydroxid sodný, metylparabén, propylparabén a čistenú vodu.

Spôsob použitia

Gél je určený na použitie v oblasti konečníka a nesmie sa používať vnútorne. Zvyčajne sa používa ráno a večer pred spaním. Gél sa odporúča používať 5 - 7 dní, 2 - 3x denne a následne 2 -3x týždenne až do vymiznutia príznakov. Používanie gélu nesmie presiahnuť viac ako 30 dní.
Gél je možné nanášať do oblasti konečníka dvoma spôsobmi: priamym nanášaním prstami alebo nanášaním s použitím priloženého aplikátora. Pokožka a sliznica sa pred aplikáciou gélu očistí teplou vodou (bez mydla) a utrie mäkkou utierkou. Pred nanesením gélu je potrebné odstrániť z oblasti konečníka všetky zvyšky gélu z jeho predchádzajúcej aplikácie alebo zvyšky iných lokálne použitých prípravkov.
EXP 08/2019
VEĽKOSŤ: XXXL
VÝROBCA: VULM
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,20 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 4,00 EUR
Víťaz aukcie Viera B. (VeronB) ID 286880
Účastníci aukcie (posledných 10)
Pokud bude někdo obesílat účastníky aukce nabídkami, bude mu pozastaven účet.
26.1. 17:39:51 - Viera B. (VeronB) ID 286880 ponúkl(a) cenu 4,00 EUR ( jedno prihodenie )
26.1. 14:56:56 - Janka G. (jankagulka) ID 36473 ponúkl(a) cenu 3,00 EUR ( jedno prihodenie )
Aukciu číslo 11388462 sledujú 2 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Anna T. (aninkat1) ID 46668 mimibazar.sk/aninkat1
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v pondelok 20.1.2020 v 18:55 hodín a skončila v nedeľu 26.1.2020 vo 20:51:00 hodín, celkom trvala 6 dní 1 hodinu a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Všetký Vás VÍTAM,
veci, ktoré ponúkam vo svojich aukciách sú buď úplne nové alebo použité čo je vždy uvedené. Nemám dôvod zamlčovať realitu alebo klamať a teda sa môžete spoľahnúť, že tovar dostanete v kvalite, ktorú opíšem.
Ak ste teda moju aukciu vyhrali, do 24 hod.- max do 48. hod sa Vám ozvem. Hneď ako sa mi pripíše suma za tovar + poštovné na môj účet v Tatra Banke .- chystám a posielam balíček. !!!!
Ak máte otázky, napíšte mi správu PRED UKONČENÍM !!!!! a ja sa ozvem hneď ako sa k nej dostanem. !!!!! Kupujúcich, ktorí po výhre o tovar z aukcie nemajú záujem , presúvam medzi nepovolených účastníkov, píšem negatívne hodnotenie a nepovolím zúčastniť sa mojich aukcií. !!!! Preto Vás prosím: VEĽMI DOBRE SI ZVÁŽTE ČI MÁTE SKUTOČNÝ ZÁUJEM O MOJE AUKCIE A TOVAR V NICH. POČAS AUKCIÍ SOM VÁM K DISPOZÍCII A NA OTÁZKY ODPOVEDÁM /ak náhodou nie som mimo netu/, PRETO MÁTE MOŽNOSŤ PÝTAŤ SA A PÝTAŤ SA.......
!!!!!!!!PROSÍM presvedčte sa, či som Vašu správu dostala, lebo môj email mnoho cudzích emailov generuje ako spam a okamžite ich natrvalo zmaže. Komunikujte cez mmb + mma . Potom sa stáva, že sa nedostanem k Vašej adrese a Vy čakáte na balíček. !!!!!!!
! Za nepoistené zásielky NEZODPOVEDÁM ani JA!! ani POŠTA!! Pošta preplatí stratenú nepoistenú zásielku len do 10 EUR!! Zásielky posielam doporučene + účtujem si balné, ktoré ani ja nemám zadarmo, ako aj ostatné náklady spojené s odoslaním zásielky! O poštovnom sa nedohadujem, mám ho vždy pevne stanovené pri každej aukcii. Na dobierky POSIELAM, ale len inzerentom, ktorí majú kladné hodnotenia. Ak máte momentálne problém s platbou,som ochotná počkať, vždy sa dá dohodnúť, ale nerešpektujem výhovorky a klamstvá.
POTVRDENÍM AUKCIE SÚHLASÍTE S PODMIENKAMI PREDAJA!! TO, ŽE ICH NEČÍTATE NIE JE MOJ PROBLÉM!!!

Ďakujem a želám Vám príjemné a úspešné draženie!!
Anka
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt