MIMIAUKCE.cz
Krasny mix vesticiek
Krasny mix vesticiek
  
Krasny mix vesticiek,všetko nosene..posúvame ďalej,mam toho veľa a nevynosim..vel. S Na vyžiadanie premeriam
VEĽKOSŤ: S
VÝROBCA: BRSHKA,RôZNE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,00 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 1,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11379221 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci marcela b. (maban) ID 136590
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v piatok 10.1.2020 v 11:13 hodín a skončila v utorok 14.1.2020 v 19:06:00 hodín, celkom trvala 4 dni 7 hodín a 52 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milé kupujúce (-i), prosím, prihadzujte len ak ste naozaj rozhodnutí vec aj prevziať. Výhercu kontaktujem do 24hodín, pričom oznámim číslo účtu kde výherca poukáže sumu prevodom, alebo priamim vkladom na účet. Pri tom si zároveň vyžiadam presnú adresu, na ktorú Vám pošlem balicek.Kedže som zamestnaná na poštu chodievam 2x do týždňa doobeda,tak ak platba nabehne poobede,bude balíček poslaný až v ďalšom termíne..doručenie balíka trvá 2-3 pracovne dni..Tovar zasielam výhradne poštou a doporučene.Prosim akceptujte moje podmienky -nesnažte sa meniť ceny,alebo poštovné.
POŠTOVNÉ a BALNÉ..každý s tým má náklady , ci už kupuje obálky, papier, alebo odvoz na poštu a pod.....za každú ďalšiu vyhratú aukciu si účtujeme 0,50€ (bundy,topánky a mix veci 1€) ako poštovné....Ak niekto vydraží vec napr. za euro a ešte chce zasielať balíček obyčajne,tak som na tom stratová nedávam vysoké ceny, takže si myslim, že to nie je úplne fér a okrem toho potrebujem doklad o odoslaní, keď sa stratí niečo na pošte, určite to má väčšiu hodnotu ako vyvolávacia cena, nemám to ako reklamovať bez podacieho listka.


Prajem príjemné draženie!! Maca
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt