MIMIAUKCE.cz
ZATEPLENÉ TENISKY zn. ADIDAS ClimaWarm a Primaloft
NOVÝ TOVAR
ZATEPLENÉ TENISKY zn. ADIDAS ClimaWarm a Primaloft
  
Zateplené tenisky zn. Adidas ClimaWarm a Primaloft. Zapínanie na suchý zips, materiál ClimaWarm™ udrží chodidlá v teple a suchu, materiál Primaloft® je jeden z najvýkonnejších tepelne izolačných materiálov na trhu - svojimi vlastnosťami (tepelná izolácia, ľahkosť, priedušnosť a nadýchanosť) sa Primaloft® približuje páperiu, izolačná vložka, nefarbiaca gumená podrážka, materiál syntetická koža.
Veľkosť uvedená UK 5,5, FR 22, na nôžku 13 cm, vnútorná dĺžka na doraz 14 cm.
Nové s visačkou a originál krabicou.
VEĽKOSŤ: 22
VÝROBCA: ADIDAS
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,10 EUR
VYVOLÁVACIA CENA 16,90 EUR
Koniec aukcie je dnes vo 21:46 hodín, za 3 hodiny a 45 minút
Aktualizovať priebeh aukcie
Aukciu číslo 11320733 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení) | ODPORUČIT AUKCIU
Predávajúci Ursula H. (Uliuli) ID 15305 mimibazar.sk/uliuli
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola zahájená v sobotu 9.11.2019 v 1:35 hodín ( trvá 5 dní 16 hodín a 24 minút ),
predpokládaný koniec aukcie je DNES vo 21:46 hodín ( za 3 hodiny a 45 minút )
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

MOMENTÁLNE SOM MIMO SR, TAKŽE VÁS POPROSÍM O TRPEZLIVOSŤ PRI POSIELANÍ ZÁSIELOK. KOMUNIKUJEM NIELEN S VAMI, ALE AJ S MOJOU MAMKOU, KTORÁ ZÁSIELKY ZA MŇA POSIELA. NA POŠTU CHODÍ 1-2X DO TÝŽDŇA. V PRÍPADE, ŽE ZÁSIELKU POTREBUJETE URGENTNE, UPOZORNITE MA NA TO - BUDEM SA SNAŽIŤ VYBAVIŤ, ABY ODIŠLA NAČAS. INÁČ DODANIE MôŽE TRVAŤ MAX 5 - 7 PRACOVNÝCH DNÍ OD PRIPÍSANIA SUMY NA ÚČET. ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE :-).

Milé mamičky aj nemamičky :-)
ďakujem za váš záujem a účasť na mojich aukciách.
Keď aukcia skončí, víťaza budem kontaktovať. Ak sa náhodou neozvem, prosím, napíšte mi :-).
Veci na aukcii sa snažím detailne opísať aj nafotiť. Po zaslaní ich neberiem späť, preto vás prosím o doplňujúce otázky len počas aukcie. Otázky sa snažte neposielať na poslednú chvíľu, lebo možno práve vtedy nebudem on-line a nebudem Vám môcť odpovedať. Ak budem práve doma (často som mimo Slovenska), môžem spraviť aj detailné foto, ak si to vyžiadate.
Prosím, nedražte bezhlavo, v kľude seba aj ostatných príslušníkov rodiny premerajte. Až keď ste si úplne istí, že danú vec chcete - kliknite :-). Keď danú vec vydražíte, prosím, aby ste ju aj uhradili.
Na platbu čakám max 3 pracovné dni - ak sa nedohodneme ináč. Potom posúvam danú vec ďalšiemu záujemcovi alebo dávam späť do aukcie.
Všetky veci pred odoslaním ešte detailne prezerám. Ak predsa len nájdete nejaký nedostatok, ktorý som ja prehliadla (a v popise aukcie neuviedla), môžeme sa dohodnúť na zľave.
Ak aukciu odmietnete prebrať resp. uhradiť, dávam negatívne hodnotenie!
Ďakujem za pochopenie a prajem veľa šťastia.

Ostatné podmienky predaja - platba, zasielanie balíčkov atď. si, prosím, pozrite na mojom MMB. Ak sa Vám nechce klikať, tak len stručne: balíčky posielam klasicky - doporučene po nabednutí platby na účet. Ak peniažky vkladáte na účet priamo v banke, prosím, pripočítajte si k poštovnému manipulačný poplatok 0,50 €. Na dobierku posielam len kupujúcim, s ktorými mám dobré skúsenosti, prípadne, ktorí majú pozitívne hodnotenia pri preberaní dobierok.
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt