MIMIAUKCE.cz
*** Najznámejšia šetrná bieliaca zubná pasta AP-24. NUSKIN ***
NOVÝ TOVAR
*** Najznámejšia šetrná bieliaca zubná pasta AP-24. NUSKIN ***
  
*** Najznámejšia šetrná bieliaca zubná pasta na trhu AP-24. NUSKIN *** Pasta je úplne nová,zabalená v krabičke. Vhodná aj na citlivé zuby.
Zosvetľuje a bieli zuby, pričom zabraňuje tvorbe plaku. Špeciálne vytvorená zubná pasta AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste neobsahuje žiadne škodlivé peroxidy a pomáha odstraňovať škvrny i zabrániť zubným kazom.
Zubnej pasty Vám stačí málinko, preto Vám pasta v priemere vydrží aj 3 mesiace.
A KUK na moje ostatné aukcie.
VÝROBCA: NUSKIN
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50 EUR
VYVOLÁVACIA CENA 10,99 EUR
Koniec aukcie je v utorok 15.10.2019 vo 20:35 hodín, za 1 den 3 hodiny a 21 minút
Aktualizovať priebeh aukcie
Aukciu číslo 11289809 sleduje 5 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení) | ODPORUČIT AUKCIU
Predávajúci Lenka P. (femi01) ID 26047 mimibazar.sk/femi01
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola zahájená v stredu 9.10.2019 vo 23:06 hodín ( trvá 4 dni 18 hodín a 6 minút ),
predpokládaný koniec aukcie je v utorok 15.10.2019 vo 20:35 hodín ( za 1 den 3 hodiny a 21 minút )
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Moji milí zákazníčkovia,
V čase od 27.7 - 1. 8. 2018 sa nachádzam na dovolenke, takže všetky skončené aukcie po 24.7. 2018 budú odoslané až najskôr 2.8, 2018.
DAKUJEM ZA POCHOPENIE.


ĎAKUJEM za účasť na mojich aukciách.

Ak máte nejaké otázky, prosím pýtajte sa ešte PRED UKONČENÍM AUKCIE, snažím sa odpovedať obratom. Prosím NEPRIHADZUJTE, ak nemáte o vecičky SKUTOČNE ZÁUJEM, pretože ak sa výherca neozve alebo zbytočne špekuluje... píšem NEGATÍVNE HODNOTENIE!!! ... tak prosím aby prihadzovali len tí čo majú fakt záujem...


Výhercu kontaktujem hneď po aukcii, nejneskôr do 24h. Ak by sa tak z hocijakých dôvodov do 24 hodín nestalo, poprosím o Váš odkaz s uvedením mena a adresy. Na vašu odpoveď čakám 3dni.Potom vec posúvam ďalej a vás si dávam do zakázaných účastníkov a za neprebratú aukciu dávam negatívne hodnotenie.

Všetky parfémiky čo ponúkam v aukcii sú 100% originál, žiadne napodobneniny!!! ručím vrátením peniažkov!!!

Balíčky zasielam po pripísaní vydraženej sumy (ktorú ste si sami stanovili) + poštovného na môj účet . Všetky balíčky posielam doporučene! Ak vkladáte peniaze priamo na účet prirátajte si ešte + 0,40 eura (je to poplatok banky) . Balíčky nepoisťujem, takže za vzniknuté škody ja nezodpovedám, ale ak si chcete pripoistiť balík, treba, aby ste mi to napísali Vy!

Prosím Vás, odpisujte na moje maily!!! keď Vám napíšem mail, odpíšte naň, nepíšte cez odkazy!!! pretože v mailoch to mám prehladnejšie, potom sa stane, čo teraz, a to, že nedostanem adresu, ktorú pošlete cez odkaz!!! odpisujte na moje mailíky!!!

Keďže teraz v poslednej dobe je toho straašne veľa, preto balíčky odosielam tak do týždňa - do 7 pracovných dní, po nabehnutí platby, verím, že sa nebudete hnevať, ale denne ich posielam neskutočne veľa!!!

Na peniažky za vyhratú aukciu čakám max. týždeň, potom aukciu posúvam ďalej. Máte dostatok času výhru zaplatiť.

Prosím prihadzujte regulérne, kto mi bude sabotovať aukcie, čo znamená, že bude prihadzovať neprimerane vysoké čiastky a pod.., dávam ho automaticky do zakázaných účastníkov.
ďakujem za pochopenie.

LENKA
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt