MIMIAUKCE.cz
TRANSFORMERS pyžamo pre chlapca
NOVÝ TOVAR
TRANSFORMERS  pyžamo pre chlapca
Kvalitné pyžamo pre chalana. Pyžamko je dostupné vo viacerých veľkostiach na predajni, v aukcii je pyžamko vo veľkosti 9-10 rokov veľ. 140 cm.
VEĽKOSŤ: 140
VÝROBCA: CHARACTER.COM
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,20 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 7,50 EUR
Víťaz aukcie Mária K. (dkmaja) ID 180234
Aukciu číslo 11268397 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Anna T. (aninkat1) ID 46668 mimibazar.sk/aninkat1
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v pondelok 16.9.2019 v 9:28 hodín a skončila vo štvrtok 19.9.2019 v 15:24:00 hodín, celkom trvala 3 dni 5 hodín a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Všetký Vás VÍTAM,
veci, ktoré ponúkam vo svojich aukciách sú buď úplne nové alebo použité čo je vždy uvedené. Nemám dôvod zamlčovať realitu alebo klamať a teda sa môžete spoľahnúť, že tovar dostanete v kvalite, ktorú opíšem.
Ak ste teda moju aukciu vyhrali, do 24 hod.- max do 48. hod sa Vám ozvem. Hneď ako sa mi pripíše suma za tovar + poštovné na môj účet v Tatra Banke .- chystám a posielam balíček. !!!!
Ak máte otázky, napíšte mi správu PRED UKONČENÍM !!!!! a ja sa ozvem hneď ako sa k nej dostanem. !!!!! Kupujúcich, ktorí po výhre o tovar z aukcie nemajú záujem , presúvam medzi nepovolených účastníkov, píšem negatívne hodnotenie a nepovolím zúčastniť sa mojich aukcií. !!!! Preto Vás prosím: VEĽMI DOBRE SI ZVÁŽTE ČI MÁTE SKUTOČNÝ ZÁUJEM O MOJE AUKCIE A TOVAR V NICH. POČAS AUKCIÍ SOM VÁM K DISPOZÍCII A NA OTÁZKY ODPOVEDÁM /ak náhodou nie som mimo netu/, PRETO MÁTE MOŽNOSŤ PÝTAŤ SA A PÝTAŤ SA.......
!!!!!!!!PROSÍM presvedčte sa, či som Vašu správu dostala, lebo môj email mnoho cudzích emailov generuje ako spam a okamžite ich natrvalo zmaže. Komunikujte cez mmb + mma . Potom sa stáva, že sa nedostanem k Vašej adrese a Vy čakáte na balíček. !!!!!!!
! Za nepoistené zásielky NEZODPOVEDÁM ani JA!! ani POŠTA!! Pošta preplatí stratenú nepoistenú zásielku len do 10 EUR!! Zásielky posielam doporučene + účtujem si balné, ktoré ani ja nemám zadarmo, ako aj ostatné náklady spojené s odoslaním zásielky! O poštovnom sa nedohadujem, mám ho vždy pevne stanovené pri každej aukcii. Na dobierky POSIELAM, ale len inzerentom, ktorí majú kladné hodnotenia. Ak máte momentálne problém s platbou,som ochotná počkať, vždy sa dá dohodnúť, ale nerešpektujem výhovorky a klamstvá.
POTVRDENÍM AUKCIE SÚHLASÍTE S PODMIENKAMI PREDAJA!! TO, ŽE ICH NEČÍTATE NIE JE MOJ PROBLÉM!!!

Ďakujem a želám Vám príjemné a úspešné draženie!!
Anka
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt