MIMIAUKCE.cz
Guess kraťasy
 
100% stav, z ľahkej rifloviny, PC vysoká, na boku na cvoky aj ramienka na cvoky. Krasnunke na vek 6 rokov, podľa mna sedí na 5_6 rokov. Na napíše Guess chýbajú tri kamienky nijak viditeľné.
VEĽKOSŤ: 116
VÝROBCA: GUESS
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,00 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 5,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11240966 sledujú 2 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Alexandra Š. (Sheyla) ID 66071 mimibazar.sk/sheyla
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v pondelok 12.8.2019 v 18:36 hodín a skončila v nedeľu 18.8.2019 v 19:25:00 hodín, celkom trvala 6 dní a 48 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Dobrý deň,

vitaj/te, ďakujem za záujem o moju aukciu. Prosím, prihadzujte len v prípade skutočného záujmu.

Výhercu kontaktujem po skončení aukcie cez odkazy. Prosím aby ste mi tiež písali cez mmb. Na platbu čakám 3 dni po zaslaní podkladov (ak sa nedohodneme inak), potom rezerváciu ruším a bohužiaľ píšem negatívne hodnotenie za zmarenú aukciu.

K CENE SI TREBA PRIPOČÍTAŤ POŠTOVNÉ a balné, ako je vždy uvedené pri aukcii. Zasielam ako doporučený list alebo ako balík (podľa váhy). AK CHCETE ZASLAŤ ZÁSIELKU PRVOU TRIEDOU ČI PRIPOISTIŤ, DAJTE MI TO VEDIEŤ! Nepreberám zodpovednosť za stratu. V prípade požiadavky aj obyčajnou zásielkou, ale na VAŠE riziko.
NA DOBIERKU NEZASIELAM !!!!!


Balíčky posielam tak rýchlo ako sa len dá, ale väčšinou do týždňa po pripísaní peniažkov na účet, nakoľko chodím na poštu posielať viac balíčkov naraz.


Ďakujem za akceptovanie mojich podmienok a Veľa šťastia v aukcii!
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt