MIMIAUKCE.cz
Krásne hnedé semišové lodičky GUESS veľ. 40
 
Krásne, elegantné hnedé, semišové lodičky GUESS pre náročnú žienku. Na opätku je kovová značka G,výška opätku je 11cm. Obuté 1x na príležitosť, sú ako nové.
Pekný kúsok, za cca tretinovú cenu, určite neoľutujete. PC 135€
VEĽKOSŤ: 40
VÝROBCA: GUESS
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,00 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 30,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11239865 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Mariana S. (majočka113) ID 249280
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v nedeľu 11.8.2019 v 11:52 hodín a skončila v stredu 14.8.2019 vo 21:35:00 hodín, celkom trvala 3 dni 9 hodín a 42 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Dobrý deň!
Kliknutím a potvrdením ceny na aukcii súhlasíte automaticky aj s cenou poštovného a balného, ktorá je pri ponuke uvedená!!! Prosím nezjednávajte!!!! V prípade výhry viacerých aukcii si vyhradzujem právo poštovné zmeniť, nakoľko sa mení aj váha a pracnosť zabalenia tovaru!!!!!!! pošt.+balné+0,25e-popl.za každú ďalšiu VYHRATÚ AUKCIU,nakoľko si aukcie tiež platíme!!!!!!
.

* Prosím o rešpektovanie poštovného, je v ňom zahrnuté moje cestovanie keďže nebývam hneď v budove pošty:) ani blízko nej....potom obálky, lepiaca páska, baliaci papier....a aukcie tiež niečo stoja a zvlášť keď si ich výherca neprevezme......

*Tovar posielam len ako doporučený list, pretože už sa mi niekoľkokrát obyčajné zásielky stratili a potom nasledovali zbytočné nedorozumenia, takže keď dražíte, zároveň akceptujete aj určenú výšku poštovného a balného!!!

Balíčky zasielam po pripísaní peniažkov na môj účet, tovar posielam, najneskôr do 7 dní od prijatia platby, min. 2x do týždňa, v pondelok a v piatok. Balíky posielam 2.triedou doporučene t.j. 2,70 EUR spolu aj s balným, pri väčších balíkoch si vyhradzujem právo zmeniť poštovné. V prípade výhry viacerých aukcii sa môže poštovné tiež zmeniť!!!!! . Za stratenie zodpovedá Slovenska pošta,automaticky posielam číslo doporučenej zásielky..
Pri platbe do správy pre prijímateľa uveďte minimálne celé meno z adresy, ako VS č.aukcie, takto identifikujem vašu platbu a viem kam mám tovar zaslať.
Platbu očakávam do 3 dní od zaslania podkladov k platbe!!!!!!!!! Poprípade ma môžete kontaktovať a s platbou počkám!!

Vyhradzujem si právo vylúčiť z aukcií účastníkov s ktorými som nemala dobré skúsenosti!!!
Tovar späť neberiem len vo výnimočných prípadoch, že som si niečo nevšimla a tovar nezodpovedal môjmu popisu.
Na dobierku tovar nezasielam! .....Osobný odber nie je možný!!!!!

Prajem príjemné draženie na akékoľvek Vaše otázky rada odpoviem.
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt