MIMIAUKCE.cz
*** Prenádherná GUESS kabelka 100 % originál *** s bločkom o kúpe
*** Prenádherná GUESS kabelka 100 % originál *** s bločkom o kúpe. Kabelka bola kupovaná ani nie pred rokom, prikladám aj bloček o kúpe, bola kupovaná v Guess obchode v Rakúsku.
Mala som ju 3-krát, ako nová.
Nádherná, staro-ružová farba - neutrálna farba, ktorú zladíte ku všetkému.
Rozmer: cca 25 x 16cm
A KUK na moje ostatné aukcie.
VÝROBCA: GUESS
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 4,50 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 39,99 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11238974 sledujú 2 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Lenka P. (femi01) ID 26047 mimibazar.sk/femi01
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v piatok 9.8.2019 vo 21:20 hodín a skončila vo štvrtok 15.8.2019 vo 20:16:00 hodín, celkom trvala 5 dní 22 hodín a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Moji milí zákazníčkovia,
V čase od 27.7 - 1. 8. 2018 sa nachádzam na dovolenke, takže všetky skončené aukcie po 24.7. 2018 budú odoslané až najskôr 2.8, 2018.
DAKUJEM ZA POCHOPENIE.


ĎAKUJEM za účasť na mojich aukciách.

Ak máte nejaké otázky, prosím pýtajte sa ešte PRED UKONČENÍM AUKCIE, snažím sa odpovedať obratom. Prosím NEPRIHADZUJTE, ak nemáte o vecičky SKUTOČNE ZÁUJEM, pretože ak sa výherca neozve alebo zbytočne špekuluje... píšem NEGATÍVNE HODNOTENIE!!! ... tak prosím aby prihadzovali len tí čo majú fakt záujem...


Výhercu kontaktujem hneď po aukcii, nejneskôr do 24h. Ak by sa tak z hocijakých dôvodov do 24 hodín nestalo, poprosím o Váš odkaz s uvedením mena a adresy. Na vašu odpoveď čakám 3dni.Potom vec posúvam ďalej a vás si dávam do zakázaných účastníkov a za neprebratú aukciu dávam negatívne hodnotenie.

Všetky parfémiky čo ponúkam v aukcii sú 100% originál, žiadne napodobneniny!!! ručím vrátením peniažkov!!!

Balíčky zasielam po pripísaní vydraženej sumy (ktorú ste si sami stanovili) + poštovného na môj účet . Všetky balíčky posielam doporučene! Ak vkladáte peniaze priamo na účet prirátajte si ešte + 0,40 eura (je to poplatok banky) . Balíčky nepoisťujem, takže za vzniknuté škody ja nezodpovedám, ale ak si chcete pripoistiť balík, treba, aby ste mi to napísali Vy!

Prosím Vás, odpisujte na moje maily!!! keď Vám napíšem mail, odpíšte naň, nepíšte cez odkazy!!! pretože v mailoch to mám prehladnejšie, potom sa stane, čo teraz, a to, že nedostanem adresu, ktorú pošlete cez odkaz!!! odpisujte na moje mailíky!!!

Keďže teraz v poslednej dobe je toho straašne veľa, preto balíčky odosielam tak do týždňa - do 7 pracovných dní, po nabehnutí platby, verím, že sa nebudete hnevať, ale denne ich posielam neskutočne veľa!!!

Na peniažky za vyhratú aukciu čakám max. týždeň, potom aukciu posúvam ďalej. Máte dostatok času výhru zaplatiť.

Prosím prihadzujte regulérne, kto mi bude sabotovať aukcie, čo znamená, že bude prihadzovať neprimerane vysoké čiastky a pod.., dávam ho automaticky do zakázaných účastníkov.
ďakujem za pochopenie.

LENKA
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt