MIMIAUKCE.cz
Luxusná blúzka GUESS vel.M PC89.99€ - za VAŠU CENU!
NOVÝ TOVAR
 
Luxusná nádherná blúzka od Guess
S krásnym vzorom v super farbe
Rozmery:
Pod pazuškami 2x53cm
Dĺžka 65cm
Rukáv 67cm
Nová s visačkou
Vrelo odporúčam, je top. Kuk moje ďalšie aukcie.
VEĽKOSŤ: M
VÝROBCA: GUESS
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,30 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 5,00 EUR
Víťaz aukcie Ladislava K. (Ladinka123456) ID 331188
Účastníci aukcie (posledných 10)
Pokud bude někdo obesílat účastníky aukce nabídkami, bude mu pozastaven účet.
8.8. 21:55:50 - Ladislava K. (Ladinka123456) ID 331188 ponúkl(a) cenu 5,00 EUR ( jedno prihodenie )
8.8. 7:20:24 - Jozef T. (sydneikol) ID 46863 ponúkl(a) cenu 3,00 EUR ( jedno prihodenie )
7.8. 22:53:07 - Miriam J. (50cent) ID 113300 potvrdil(a) vyvolávaciu cenu 1,00 EUR
Aukciu číslo 11237455 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Michaela M. (MisiatkoJurik) ID 266991 mimibazar.sk/misiatkojurik
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v stredu 7.8.2019 vo 22:43 hodín a skončila v stredu 14.8.2019 vo 22:06:00 hodín, celkom trvala 6 dní 23 hodín a 22 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Dobrý deň prajem, vitajte v mojej aukcii.

Tovar, ktorý ponúkam je poväčšine nový kúpený v zahraničí. Pokiaľ sa jedná o značkové veci, vždy je to originál, ručím vrátením peňazí. :)
V dražbe ho ponúkam z nasledovných dôvodov:
1, Ćlovek poväčšinou rodinný príslušník, ktorý ho chcel ho už nechce.
2, Tovar nesedí, veľkosť alebo farba nie je pre dotyčnú osobu dobrá
3, Bolo kúpených viac vecí v rovnakej veľkosti a po uvážení nejaké posúvame ďalej

Druhá kategória tovaru sú detské veci. Sú po príslušnikoch našej rodiny (moje deti, alebo deti mojich súrodencov). U každej veci je podrobný popis, v prípade nejakých chybiek aj detailné foto.

Tretia kategória sú veci nosené mnou alebo ďalšími dospelými rodinnými príslušníkmi. Pri každej veci je podrobný popis o stave a takisto detailné foto v prípade nejakých závad.

Vzhľadom na to, že všetky veci boli kúpené pre osobnú spotrebu, nedávame na ne záruku a neprijímame reklamácie, preto si pred vsádzaním premyslite, či tovar chcete. Ak máte akékoľvek otázky, rada Vám odpoviem. PRÍHOZY NERUŠÍM!

Tovar posielam ako doporučenú zásielku 2.triedy vždy do 3-5 pracovných dní po obdržaní platby. V prípade, že je obdržaná v piatok, tak posielam najskôr v pondelok. Ak z nejakých dôvodov toto nemôžem splniť, určite Vás budem bezodkladne informovať. Nie vždy mám čas poslať info o odoslaní, preto sa prosím neváhajte na Vašu zásielku spýtať.

V prípade, že dražíte viac vecí, ponúkam kombinované poštovné a balné, preto ma prosím neváhajte kontaktovať. V prípade, že po skončení dražby chcete pokračovať v dražení aukcií, ktoré končia neskôr, prosím kontaktujte ma - avšak predlžovať draženie o viac ako týždeň som ochotná len u účastníkov s veľa pozitívnymi hodnoteniami. Maximálne som ochotná predĺžiť dobu o 2 týždne od skončenia prvej aukcie.

V prípade, že aukcia skončí neúšpešne a Vy máte o ponúkanú vec záujem, neváhajte ma kontaktovať, určite sa dohodneme k spokojnosti oboch strán.

Posielam aj ako obyčajnú zásielku na Vašu vlastnú žiadosť, avšak na Vaše riziko a bez garancie vrátenia peňazí v prípade straty. Pri strate zásielky pošta prepláca len určitú sumu (okolo 12 eur), preto drahšie zásielky doporučujem pripoistiť. V prípade záujmu o poistenie ma prosím kontaktujte a prekalkulujeme poštovné a balné.

Poštovné a balné zahŕňa aj sumu za usporiadanú aukciu,náklady na dopravu na poštu a balenie zásielky. Ďakujem za pochopenie.

Príjemné draženie Vám prajem.:-)
Michaela

PS: V prípade Vašej spokojnosti ocením Vaše hodnotenie, v opačnom prípade ma prosím bezodkladne informujte, aby ste vec poriešili. ĎAKUJEM!
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt