MIMIAUKCE.cz
Trpíte žáhou,prekyslením či podobným trápením v trávení?Pyštek to vyrieši rýchlo,bezpečne v kvapkách
NOVÝ TOVAR
 
Kvapky z pyšteka obyčajného sú účinné pri liečbe prekyslenia žalúdka=žáhe,pečene, žlčníka a obličiek.Pyštek tlmí bolesť a kŕče,je výborným liekom proti zápche a pomocným liečivom pri žltačke.Tiež zastavuje tzv. pálenie žáhy a problémy s kyselinou v žalúdku.Vo forme čaju je jemný,chutný a hlavne bezpečný ...nie ako priemyselne vyrábané lieky,ktoré majú svoje obmedzenia,no pre "uponáhľaních" ľudí,či ak si nemôžete niekde pripravovať čaj,je dobré mať po ruke aspon kvapky z neho...hodíte do kabelky a v prípade potreby nakvapkáte potrebné množstvo kvapiek do pohára s vodou a užijete kdekoľvek(aj na dovolenke). Nie je problém ani pre tehotné, deti či pre ľudí s rôznymi liekmi na srdiečko, cukrovku či tlak ... 50ml tinktúry z ekologicky pestovaného pyšteka je za rozumnú cenu.Dodávané v tmavej liekovke s návodom na použitie.Pre minimálny obsah alkoholu (ide o tinktúru) neodporúčam len EPIleptikom a pri liečbe závislostí... KUK aj na ostatné moje aukcie či na MMB,za jedno poštovné 0.95obyčko či 1.95doporučene sa Vám to oplatí!
VÝROBCA: BIO,EKO
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 0,95 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 3,89 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11210076 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Adriana Polerecká (bosorka Adriana) ID 13935 mimibazar.sk/bosorkaadriana
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá vo štvrtok 4.7.2019 vo 21:55 hodín a skončila vo štvrtok 11.7.2019 vo 22:55:00 hodín, celkom trvala 7 dní a 59 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Veci v aukciách sú z môjho kamenného obchodu,oblečko po deťoch či od kamošky.DOBRE SI PREMYSLITE prihodenie,veľmi nerada píšem negatívne hodnotenia.Platby za vyhraté aukcie môžete poslať na č.ú.SK0783605207004200063282 v MBank(ozvem sa do 24h ak môžem) či poukážkou s tým, že uvediete svoje meno+vec, ktorú ste dražili (mávam naraz viac aukcií).Bez identifikácie pri platbe,prichádza k oneskoreniu,pretože sa mi to bez VS ťažko hľadá!! Balíčky posielam do 7 až 9 pracovných dní po pripísaní sumy na účet,na poštu chodím v STREDU a CEZ VÍKEND (balíky nad 2kg-LEN v STREDU)- toľko pre prípadné sťažnosti na dlhú dodaciu dobu! Poštovné je podľa taríf Sl.pošty.Ak platíte OBYČ,beriete na seba zodpovednosť za nedoručenie,bez pod.č.sa zásielka NEDÁ NÁJSŤ!NEOBVIŇUJTE MA z jej neodoslania,NIČ tým nezískam,len stratím zákazníka!NEBÝVAM v budove pošty,baliaci materiál nie je úplne zadarmo,aj keď recyklujem čo sa dá,takže pár centov mám v poštovnom aj na tieto účely....Pozorne si prečítajte text akcií!!! Vždy uvádzam presný popis veci,miery a iné dôležité údaje.Ak použijem foto z netu-chcem ukázať,čo sa s vecičkou dá spraviť,na čo slúži a uvediem to. REKLAMÁCIE sú vybavované v súlade s Obchodným zák.a§19 O ochrane spotrebiteľa č.634/1992 Zb. v znení n.pr.predpisov.Máte na to 10dní OKREM: nespĺňa Vaše predstavy,oblečenie je Vám malé,otvorená kozmetika či rýchlokaziaci sa tovar...Ak tovar nie je funkčný,máte nárok na vrátenie;tovar=suma-prosím Vás o okamžité upozornenie na uvedený fakt reklamácie,aby ste neprešvihli zákonom určený čas,IČO 44771801,DIČ na požiadanie (keďže som pracovala na reklamačnom odd., viem čo viem...) inak kontakt aj 0904 544 683 :-)).Z vyhrážok,že som zavádzala,som už vyrástla.Nemienim sa dať osočovať,ak prihadzujete bez rozmyslu ....hoci vyššia suma ma vždy poteší.Ak sa mi stane takýto prípad, budem postupovať dosť tvrdo,s vysoko negatívnym hodnotením !!! Na MMB sa neberú veci späť,pretože sú malé..
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt