MIMIAUKCE.cz
♥ Digitálny masážny prístroj ♥ nový ♥ kupovaný za 30 € ♥
NOVÝ TOVAR
 
Možnosť nastavenia z týchto druhov masáže: funkcia ťahu, masáž klasická, akupunktúra, skraping, bankovanie, redukcia váhy, podpora imunity... Prehľad funkcií a vlastností - neurostimulátora TEMPO: - masážny prístroj na masáž svalov a tíšenie bolesti, - 7 stimulačných režimov (tlak, poklep, hnetenie, trenie), - regulovateľná intenzita a frekvencia impulzov, - stimulačné programy priamo pre ramená, chrbát, kĺby, ruky, lýtka a chodidlá, - displej zobrazuje čas a intenzitu práve realizovaného úkonu, - tlačidlo extra silnej, prípadne jemnej stimulácie, - 1 kanál (2 elektródy - umývateľné).

Masážny prístroj dodávaný bez batérií.
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,70 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 5,60 EUR
Víťaz aukcie Rastislav J. (Rasto69) ID 144271
Aukciu číslo 11162086 sleduje 7 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Monika Š. (Monnystar) ID 100483 mimibazar.sk/monnystar
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v stredu 15.5.2019 vo 23:34 hodín a skončila v sobotu 18.5.2019 vo 21:36:17 hodín, celkom trvala 2 dni 22 hodín a 1 minutu
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Ďakujem, že ste sa zúčastnili na mojich aukciách. Po skončení aukcie, alebo na ďalší deň, sa Vám ozvem a pošlem údaje k platbe. Peniaze očakávam do 4 pracovných dní, ak sa nedohodneme inak. Ak chcete dražiť ďalej, napíšte mi, až Vám zbytočne neposielam stále odkazy k výhre - nakoľko je toho veľa a nestíham to sledovať.

Veci posielam vždy doporučene, po zlých skúsenostiach kupujúcich. Na dobierku nezasielam !!! Tovar pri dražení viacerých aukcií držím maximálne 2 týždne. Keď drazite viac veci, za prvú platíte plne poštovné a za každú ďalšiu 0.30€.

Balíčky väčšinou odosielam do 4 pracovných dní, ked mi nabehne platba, samozrejme ak mám hneď adresu. O odoslaní vás informujem, aby ste vedeli, že máte balíček očákávať.

KTO NESÚHLASÍ S CENOU POŠTOVNÉHO NECH NEDRAŽÍ :-) NEPÍŠTE MI, ŽE CHCETE NIŽŠIU SUMU.

OBYČAJNE NEZASIELAM, REŠPEKTUJTE TO PROSÍM A NEŽIADAJTE MA STÁLE O TO ...

OSOBNÝ ODBER NIE JE MOŽNÝ.ĎAKUJEM ZA PREČÍTANIE
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt