MIMIAUKCE.cz
LEE COOPER Čierne rifle, rovný strih
NOVÝ TOVAR
Lee Cooper rifle klasického rovného strihu, typ "regular". Mierne vyblednutý vzor na stehnách. Veľkosť 8R, čo zodpovedá našej 36. Materiál: 65% bavlna, 28% polyester, 6% viskóza, 1% elastan.
VEĽKOSŤ: S
VÝROBCA: LEE COOPER
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,90 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 5,99 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11162072 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Marianna G. (marianna444) ID 279255 mimibazar.sk/marianna444
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v stredu 15.5.2019 vo 23:04 hodín a skončila v piatok 17.5.2019 vo 22:11:00 hodín, celkom trvala 1 den 23 hodín a 6 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Som rada, že vás zaujala moja aukcia. Všetok tovar je originál, presne podľa popisu. Väčšinou všetko značkové a v dobrej kvalite a 100% stave, ak nie je výslovne uvedené inak. Vydražený tovar sa nedá vrátiť, preto si prosím všímajte všetko, väčšinou je všetko uvedené v popise. Ak by vám nejaká info chýbala, tak nemám problém odpovedať na vašu otázku aj v priebehu aukcie.

POŠTOVNÉ A BALNÉ
je uvedené pod každou aukciou, aj vrátane balného. Všetky zásielky posielam ako doporučený list 2. triedou, pokiaľ chcete poslať 1. triedou, treba na to upozorniť a priplatiť si 0,20centov poštovné. V prípade vydraženia viacerých mojich aukcií, sa vieme dohodnúť na zníženom poštovnom a balnom, takže prosím pozrite aj na moje ostatné aukcie. Suma poštovného je nemenná a zásielky s obyčajným poštovným nezasielam, kvôli riziku.

PLATBA ZA TOVAR
1. Prevodom na účet (číslo bude zaslané v potvrdení výhercovi aukcie)
2. Priamym vkladom na môj účet
3. Poštovou poukážkou typu U

PRI PREVODE NA ÚČET A PRIAMOM VKLADE VÁS PROSÍM UVÁDZAŤ DO POZNÁMKY ALEBO SPPRÁVY PRE PRIJÍMATEĽA VAŠE MENO A PRIEZVISKO, PRÍPADNE ID ALEBO NÁZOV TOVARU.

DODANIE TOVARU Tovar bude odoslaný do 48 hodín od pripísania platby na účet

Veľmi ma poteší vaše hodnotenie :)

Prajem príjemné draženie, Marianna
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt