MIMIAUKCE.cz
nike tenisky
  
tenisky nosene, dobry stav
VEĽKOSŤ: 31
VÝROBCA: NIKE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,00 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 1,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 11092144 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci katka r. (mmk) ID 9545 mimibazar.sk/mmk
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v piatok 15.3.2019 v 8:45 hodín a skončila vo štvrtok 21.3.2019 vo 21:41:00 hodín, celkom trvala 6 dní 12 hodín a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milé mamičky aj nemamičky
ďakujem Vám že ste navštívili moje stránky a prejavili záujem o vecičky a ostatné výrobky.

Vyhercu sa snazim kontaktovat do 24 hodin. Ak sa mi do 5 dni neozve, posuvam tovar dalej. Negativnym hodnoteniam sa vyhybam pisat. Ak ste aukciu nestihli, vzdy sa da dohodnut. Ak mozte piste cez MMB, pretoze sa stava ze niektore maily neprichadzaju.

Tovar posielam po vložení penazí na môj účet, ktorého číslo pošlem. Po velmi zlych skusenostiach na dobierku NEPOSIELAM. Poštové hradí príjemce podľa aktuálneho ceníka Slovenskej pošty + mnou určené balné. Ak budete vkladať peniaze priamo na účet treba prirátať 0,50 Eur k celkovej sume /poplatok banky za vklad/.

Balíky posielam vzdy v stredu, pretoze vtedy mame dlho otvorenu postu. Kupujúca musí brať na zreťel že sa balík môže stratiť, takže môžte požiadať o poistenie balíka / pričom poštovné je o niečo drahšie/. Ak by bol tovar poškodení pri preprave, vtedy je nutné si to vyriešiť s poštou a podať reklamáciu na pošte.

Dobre si premyslite či máte o tovar záujem a až potom prihadzujte!!!!!!! Predavam vacsinou pouzity tovar po mne a mojich detickach, a k tomu samozrejme patria aj znamky pouzivania. Snazim sa uvadzat miery a ak nie, na poziadanie rada premeriam. Tovar NASPAT NEBERIEM, jedine po predoslej dohode a to musi kupujici brat na vedomie ze postovne potom nevraciam, jedine cenu tovaru.

Ak mi do 10dní od posielania balíčka nedáte vedieť či dorazil v poriadku, resp. ze nedorazil, považujem obchod za uzavretý. Po tejto dobe už stratu balíčka riešiť nebudem.
Pozrite si aj daľšie moje aukcie na MMA alebo MMB a možno ušetríte na poštovnom..
Ďakujem že ste si prečítali moje podmienky predaja- je to dôležitá súčasť úspešného zrealizovania nášho obchodíku.....
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt