MIMIAUKCE.cz
Nádherné veľmi štýlové NOVÉ šaty s visacku, stali 40 Eur
NOVÝ TOVAR
  
Zlato hnedé, skvelé s opaskom aj bez (opasok dávam grátis k šatám, tmavohnedé asi raz využitý).. Objednane so zahraničia, nevynosim, posuvam.
Prakticky strih a žlté-zlatave tony budú in celú jar, leto
Veľ. M
DL. PRSIA 95.prsia 58,padavy strih, sadnú akoS - M aj L
Akoby mokrý efekt, ľahu linke bohovske..
VEĽKOSŤ: M
VÝROBCA: ZARA
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,30 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 2,00 EUR
Víťaz aukcie Bianka D. (Biba0709) ID 330496
Aukciu číslo 11055145 sledujú 3 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Evina K. (BIOKOZMETIKA) ID 593 mimibazar.sk/BIOKOZMETIKA
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v pondelok 11.2.2019 v 15:01 hodín a skončila v nedeľu 17.2.2019 vo 20:45:00 hodín, celkom trvala 6 dní 5 hodín a 43 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milé zákazníčky, na aukciach dražím veci po mojej rodine, prípadne nové kusky, ktoré nám z nejakého dôvodu nesadli, nakoľko väčšinu vecí nakupujem v zahraničí a poštovné je pomerne drahé. Vydraženú aukciu je možné vrátiť iba v prípade, že sa jedná o skrytú vadu, ktorú som nedopatrením prehliadla.
Snažím sa udať rozmery a dôsledne opísať stav.
Zásielky vozím na poštu autom / 2x do týždňa/ a posielam takmer všetko v kvalitných plastových obálkach. Rešpektujte preto výšku poštovného, udanú pri aukcii. Na túto tému nereagujem, nemám čas riešiť maily ohľadne zmeny poštovného a dôvodov.Bolo toho občas neúnosne ...
Na dobierku po opakovane zlých skúsenostiach neposielam, ďakujem za pochopenie a prajem príjemné draženie.
Po výhre sa snažím každého obratom kontaktovať a na úhradu čakám tri pracovné dni, pokiaľ sa nedohodneme inak. Nevyzývam k úhrade a neakceptujem odkladanie úhrad bezdôvodne.Veľa aukcií mi tak zostalo, musela som ich zopakovať a pritom bol o ne záujem. Navyše za každú jednu platím a stojí ma pomerne veľa času. Toto nie je moje zamestnanie, preto som musela sprísniť podmienky po toľkých rokoch. Ukončených aukcii úspešne doteraz evidujem 2700 tak verím, že budete spokojné a ja urobím všetko preto.
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt