MIMIAUKCE.cz
VIANOČNÁ PONUKA!! OBROVSKÝ KRIŠTÁL - 2 ks - DO VAŠEJ ZBIERKY !!!!!
NOVÝ TOVAR
Horský krištáľ je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý kryštál a najsilnejší zosilňovač energie na tejto planéte. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Súčasne krištáľ odstraňuje svalové kŕče a chráni pred radiáciou. Vytvára elektromagnetické vlny a odstraňuje elektromagnetický náboj.
Práca s horským krištáľom na vibračnej úrovni umožňuje naladenie na špecifickú energiu, ktorú potrebujeme na uzdravenie alebo na splnenie duchovnej úlohy. Uvádza energiu do najdokonalejšieho možného stavu. Súčasne vedie ku hlbokému prečisteniu duše a spojeniu duševnej dimenzie s mysľou.
Vlastnosti:
Na duchovnej úrovni zvyšuje horský krištáľ energiu na najvyššiu možnú mieru. Vyskytuje sa v mnohých farbách. Číry krištáľ funguje na všetkých rovinách bytia. Horské krištále v sebe ukladajú informácie ako prírodný počítač a súčasne predstavujú duchovnú knižnicu, ktorá čaká, až do nej niekto vstúpi. Krištáľ je tiež vybavený schopnosťou rozpúšťať karmickú sejbu. Zvyšuje duševné schopnosti a naladí vás na duchovné účely, pre ktoré ste vybratí. Ak sa použije pri meditácii, dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Je najúčinnejším príjemcom naprogramovania. Horský krištáľ je vynikajúci sporiteľ energie. Keď ho pripevníte k palivovému systému automobilu, dokáže znížiť spotrebu pohonných hmôt.
Horský krištáľ je najdokonalejší liečivý kameň a dá s použiť pri riešení akéhokoľvek problému. Podporuje činnosť imunitného systému a uvádza telo do rovnováhy. Výborne pôsobí pri hojení popálenín. Uvádza do vzájomnej harmónie čakry a dostáva ich do súladu s vyššími jemnými telami.

Pozrite na všetky moje aukcie, ušetríte na poštovnom.
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 1,60 EUR
Víťaz aukcie Martin F. (mahony125) ID 218370
Aukciu číslo 10987882 sledujú 2 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Jaroslav K. (ametyst) ID 75682 mimibazar.sk/ametyst
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá vo štvrtok 6.12.2018 vo 20:27 hodín a skončila v sobotu 8.12.2018 vo 22:43:00 hodín, celkom trvala 2 dni 2 hodiny a 15 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Dobrý deň.
Ďakujem, že sa zúčastňujete mojich aukcií.

Víťaza kontaktujem najneskôr do 48 hodín.
Adresu mi posielajte hneď, ako mi odpisujete, aby sa tak urýchlilo odoslanie zásielky.
Nakoľko nie som vždy na aukciách, o informácie o tovare žiadajte aspoň dva dni pred
ukončením aukcie, aby som Vám stihol odpovedať, po ukončení aukcie informácie
nepodávam.

- na platbu čakám 7 dni ak sa nedohodneme inak, potom dávam negatívne hodnotenie
- do jednej zásielky môžte spájať aukcie maximálne z dvoch týždňov
a to hneď po sebe idúcich.
- pri platbe ako variabilný symbol uvádzajte vaše ID.

- NA DOBIERKU NEPOSIELAM -zásielky posielam v PONDELOK, o zaslaní zásielky doporučene mam podací lístok takže za tovar neručím v prípade straty na poste a náhradný tovar neposielam ak chcete dajte si ho poistiť.

- Ak sa platba nedá identifikovať, čakám na vašu reklamáciu, potom to spolu
určite doriešime.

- Poštovné účtujem pri zasielaní v bublinkovej obálke od 2,00 až do 2,80-€, / do 500g v malej obálke formátu do A 5/ a od 2,70 do 3,50 € / nad 500g vo väčšej obálke - A4/ plus balné za každú aukciu 0,10 €. U väčších zásielok poštovné zrátam individuálne, nakoľko sa jedná o ťažšie zásielky. Keď si zásielku dáte poslať ako poistenú, tak pripočítajte 0,5 €.
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt