MIMIAUKCE.cz
*****ZIMNÁ BUNDA*****ako nová, pozrite detaily
 
Ako nová, pekná zimná teplúčka bunda s golierom. Predlžený strih, dobre zahreje, strih do "ˇAčka", prešívaná. Vo vnútri náprsné vrecko, 2 bočné vrecká tiež so zatváraním na zips.
Športovo- elegantná, čokoládovo hnedá s potlačou.
Rozmery: šírka 50 cm, dĺžka 84 cm, rukáv 65 cm, šírka dolného okraja 58 cm.
Veľkosť uvedená M, naša 38.
VEĽKOSŤ: M
VÝROBCA: COLORS OF THE WORLD
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,00 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 8,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 10987881 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Janka G. (jankagulka) ID 36473 mimibazar.sk/jankagulka
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá vo štvrtok 6.12.2018 vo 20:27 hodín a skončila v nedeľu 9.12.2018 vo 21:23:00 hodín, celkom trvala 3 dni a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

DôLEŽITÉ UPOZORNENIE !!!

Vážený moji zákazníci.
Kedže sa blížia Vianoce a predpokladám, že vydražené veci mnohí chcete pod stromček, poprosím vás o čo najskoršiu odpoveď a úhradu, aby som to mohla čo najskôr zabaliť a poslať.
Posledné uhradené balíčky, ktoré chcete mať do Vianoc budú odoslané vo štvrtok 20.12 - tu ale 1. triedou - len vtedy je pravdepodobnosť, že ich v piatok dostanete. ALE pozor, ani tu nie záruka garancie, kedže pošta má toho v tomto období veľa. Takže ak si želáte poslať 1. triedou, napíšte mi to a prirátajte si k platbe 0,20 eur (príplatok za 1. triedu). Balíky však 19.12.
Všetko ostatné posielam 2. triedou po obdržaní úhrady.
Do správy mi píšte vaše meno, alebo nick, hlavne ak posielate z účtu pod iným menom (napr. manžela), vyhneme sa tak zdĺhavému pátraniu komu patrí úhrada.
Ak chcete k aukcii aj iný tovar napr. z albumu, alebo kúpi mimo aukcie - píšte. Pribalím :-)
Ďakujem.

PRAJEM VÁM VŠETKÝM KRÁSNE A POKOJNÉ VIANOCE V KRUHU NAJBLIŽŠÍCH.PROSÍM REŠPEKTUJTE TO PRED PRIHODENÍM AUKCIE!!!! POTVRDENÍM AUKCII SÚHLASÍTE S PODMIENKAMI.

Ďakujem všetkým, čo ste sa zúčastnili mojich aukcii.
Po skončení aukcie Vás budem kontaktovať, ak sa tak z nejakého dôvodu nestane, kontaktujte Vy mňa.

Ak vydražíte aukciu preveďte sumu, za ktorú ste vec vydražili a príslušné poštovné a balné na účet do 3 dní a poprosím adresu, kde balíček pošlem. Rešpektujte prosím 3 dni na odpoveď a úhradu! Neskoršia platba len po dohode, v každom prípade čakám do 3 dní odpoveď.
Preto si aj vo vlastnom záujme skontrolujte či ste potvrdenú aukciu vyhrali.
Pri nesplnení tejto podmienky strácate nárok na vydraženú vec a dostávate negatívne hodnotenie.

Tovar zasielam max do 10 dní od pripísania platby na účet. Ak potrebujete poslať súrne, oznámte mi to, viem sa dohodnúť a poslať aj skôr v rámci svojich možnosti.
ZASIELANIE ZÁSIELOK:
Tovar, ktorý zodpovedá listovej zásielke rozmermi a do hmotnosti 1 kg posielam doporučene 2. triedou Slovenskou poštou
Tovar nad 1 kg posielam ako balík na poštu 2. triedou Slovenskou poštou - tu poprosím tel. číslo, príp.mailovú adresu, kde vám príde SMS správa, alebo e-mail o uložení zásielky na príslušnej pošte.
Ak chcete, aby som Vám balíček poslala inou službou - napíšte mi to!!!!! po dohode sa dá tovar poslať aj iným spôsobom. (1. trieda, kuriér... a pod). Tu bude k uvedenému poštovnému prirátaná navýšená suma o danú službu).
Neposielam bez doručenky (bez nej neviem vyreklamovať prípadnú stratu zásielky a stratu neberiem na svoju zodpovednosť). Neupravujem poštovné a balné - je dané v aukcii a podmienkach predaja!
Ak vydražíte viac aukcii, alebo nakúpite tovar z môjho albumu a zásielka bude mať vyššiu hmotnosť ako bolo predpokladané v uvedenej aukcii, poštovné bude navýšené ! Prosím rešpektujte to!
Do 500 g - 2 eura
Do 1000g - 3 eura
Do 5 kg - 4 eura
+ za každú ďalšiu vyhratú aukiu + 0,30 eur.
Toto platí pri spájaní aukcii, alebo kúpe z albumu (pri kúpe z albumu si nerátam poplatok + 0,30 eur nakoľko to nie je aukcia, ale poštovné bude upravené podľa hmotnosti zásielky).
Prosím rešpektujte cenu poštovného podľa udania a tiež podmienky predaja. Nezjednávajte poštovné po skončení aukcie. Ak máte námietky a chcete sa dohodnúť urobte tak ešte pred potvrdením aukcie - dokážem sa dohodnúť, no nie keď aukcia je uzavretá.
Prihadzujte len keď máte seriózny záujem - príhoz neodstraňujem keď si to len tak rozmyslíte!

TOVAR SI MôŽTE PO DOHODE KÚPIŤ AJ MIMO AUKCIE

Nežiadajte ma o osobný odber - doneste mi, stretneme sa tam a tam - nie som kuriér a z časových dôvodov to nestíham. Pri vydražení viac kusov, prípadne kúpy z môjho albumu účtujem pri jednej zásielke len jedno poštovné, ale podľa pokynov vyššie. Prihadzujete len keď máte záujem.
V prípade nejasnosti v texte draženej veci sa prosím pýtajte, akékoľvek otázky, možno aj menej podstatné, aby nedošlo k nedorozumeniam.
Vrátenie nového tovaru je možné podľa zák.102/2014Zz.
Pri novom tovare poskytujem záruku, Podmienkou je zaslať tovar späť v pôvodnom obale so všetkým príslušenstvom. Pri výmene a vrátení tovaru je poštovné vo vašej úhrade. Rešpektujte to!
Nosený a používaný tovar nie je nový tovar, čo znamená, že má známky používania - chyby a nedostatky opisujem a neposkytujem na používaný tovar záruku. Tovar späť beriem len v prípade, ak sa vyskytne závada, ktorá nie je v aukcii popísaná, alebo dôvod, keď závadu zistite a ja som to prehliadla.
Slušné je napísať, že balíček došiel, ak uznáte za vhodné aj napísať kladné/zá
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt