MIMIAUKCE.cz
Čierne lodičky Tamaris
NOVÝ TOVAR
Tamaris, čierne lodičky, nikdy nenosené, koža, výška opätku 8cm
VEĽKOSŤ: 38
VÝROBCA: TAMARIS
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 20,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 10939121 sledujú 2 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci janka š. (bjannca) ID 98775
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v pondelok 5.11.2018 v 0:07 hodín a skončila v piatok 9.11.2018 v 6:03:00 hodín, celkom trvala 4 dni 5 hodín a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Ďakujem za účasť na aukcií. Chcela by som najprv upozornit na to, aby ste si ešte pred prihodením poriadne premysleli, či máte o danú vec záujem. V takomto prípade budem písať zlé hodnotenie, čo robím veľmi nerada. Naopak za skvelú spoluprácu napíšem kladné hodnotenia. Tovar sa snažím co najlepšie opisat, vsetko, pripadne na poziadanie premeriam, ak to nie je uvedene v aukcii! Tovar SPAŤ NEBERIEM pokial nesedi velkost, farba a pod.

Po skončení aukcie Vás budem kontaktovať a automaticky budem posielať číslo účtu. Na platbu čakám max. 3 dni ( to je max čas, dokedy nabehnú na účet). Po vzájomnej dohode môžem na platbu počkať aj dlhšie, ale budem rada, keď ma o tom budete informovať ešte pred ukončením aukcie.

Posielam doporucene, len na vlastnu ziadost bez obycajne, ale potom za stratené balíky na pošte nenesiem zodpovednosť!!! Je rovnako na Vás, či balík chcete poistiť alebo nie. Treba mi to však oznámiť aby som ho dala poistiť.
Príjemné draženie :)
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt