MIMIAUKCE.cz
@@@KRAAASNY KABATIK H&M....VELK.40...JESEN SA BLIZI...TOP STAV@@@
 
Top stav....kupeny v HM...dl 67cm, s 50cm, r 72cm
VEĽKOSŤ: 40
VÝROBCA: HM
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,00 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 9,80 EUR
Víťaz aukcie Lucia Š. (luckavil) ID 9836
Aukciu číslo 10873607 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Andrea B. (Birbalka) ID 8397
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v piatok 14.9.2018 v 18:03 hodín a skončila v utorok 18.9.2018 vo 21:57:00 hodín, celkom trvala 4 dni 3 hodiny a 53 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Som rada, že ste sa zúčastnili práve mojej aukcie.

Po skončení aukcie výhercu kontaktujem do 24 max 48 hod. Ak sa mi po 3 pracovných dňoch neozvete, budem to chápať ako váš nezáujem a píšem negatívne hodnotenie.

Veci z vyhranej aukcie posielam na vami udanú adresu po uhradení príslušnej sumy na môj účet (údaje poskytnem). Na platbu čakám 3 pracovné dni, ak sa nedohodneme inak. Poštovné uvádzam ako listovú zásielku 1 tr. resp ako balík 2 tr. plus suma za aukciu (0.20e) a balné (0.30e). V prípade, že vyhráte viaceré aukcie, účtujem k danému poštovnému sumu za každú aukciu naviac. Ak bude váha vyššia, treba rátať aj so zvýšeným poštovným. Individuálne podmienky predaja je možné prispôsobiť po vzájomnej dohode pred skončením aukcie!!!

Do aukcie dávam iba tie veci, ktoré predtým samozrejme prezriem. Vždy sa snažím danú vec opísať čo najvýstižnejšie a najpresnejšie. Ak máte ešte nejaké otázky, ktoré ostanú nezodpovedané opisom, kľudne sa pýtajte. Veci neberiem naspäť a po skonceni aukcie neakceptujem žiadne vyjednávanie!

O odoslaní zásielky kupujúceho informujem mailom alebo dám info do hodnotenia, a očakávam aj patričnú spätnú reakciu o doručení zásielky. V prípade, že sa tak nestane, doklad o odoslaní zásielky skartujem po 5 pracovných dňoch odo dňa zaslania zásielky.

Dôrazne Vás žiadam, aby ste nezjednávali cenu vydraženého tovaru a výšku poštovného po ukončení aukcie!!! Dražením súhlasíte s podmienkami aukcie!!!

Teším sa na vašu opätovnú návštevu v mojom albume a bude mi nesmiernym potešením keď obchodík dopadne na jedničku :)

Birbalka
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt