MIMIAUKCE.cz
Riflový overal M/L!!! ❤️❤️❤️ Super cena!!! P.c.: okolo 28€!
  
Riflový tmavomodrý overal, veľkosť je uvedená 3, ale kupovala som ho ako M/L, aj sedí, keďže je to voľný strih, doplnený gumičkami ktoré sa natiahnu. Mala som ho len asi 2x oblečený, super stav.
VEĽKOSŤ: M
VÝROBCA: MADE IN ITALY
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,30 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 5,90 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 10780365 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Miriam E. (mimina10) ID 64500
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v stredu 13.6.2018 vo 20:13 hodín a skončila v sobotu 16.6.2018 vo 20:15:00 hodín, celkom trvala 3 dni a 1 minutu
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Krásny deň, milí dražiaci,
Som rada, že Vás zaujali moje aukcie, a ak sa zúčastnite dražby, tak verím, že máte naozaj o ponúkaný tovar záujem a ak nie, tak prosím radšej nedražte! Prosím rešpektujte poštovné, ktoré je uvedené, kde si účtujem aj balné, pretože aj papier a obálka niečo stojí:-) Po ukončení aukcie z ceny nezjednávam!!! Ak nereagujete na maily do 2 dní od ukončenie aukcie, beriem to že nemáte o tovar záujem, posúvam dalej a získate odo mňa negatívne hodnotenie. Platbu prosím uhradiť najneskôr do 5 dni od ukončenia aukcie, inak dávam tiež neg. hodnotenie. Tovar späť neberiem, pretože vždy sa snažím všetko detailne popísať a nafotiť. Ak sa náhodou do 24 hodín výhercovi neozvem, prosím kontaktujte ma. Ak máte niejaké otázky, prosím kontaktujte ma ešte pred ukončením aukcie, rada na ne zodpoviem.
Tovar posielam hned po pripísaní peniažkov na účet slsp, na dobierku neposielam!!!

Prajem príjemné draženie!!!! Mimina
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt