MIMIAUKCE.cz
Balíček plaviek veľ. S/M - aj NOVÉ !!! - OD EURA !!!
 
Tankiny vrchný diel bez ramienok, všitá vystužená podprsenka, na bokoch nariasený, značka odstránená, 2x bikinová trojuholníková podprsenka F&F na uväzovanie, NOVÉ s visačkami, hnedá a vojenská zelená farba, veľkosť uvedená na prsia B/C, tango bikinové nohavičky ATMOSPHERE na uväzovanie po bokoch, veľkosť S/M... KUK všetky moje aukcie!!!
VÝROBCA: F&F, ATMOSPHERE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,00 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 1,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 10745117 sledujú 3 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Stanislava M. (myworld) ID 76260 mimibazar.sk/myworld
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v stredu 16.5.2018 vo 21:12 hodín a skončila v utorok 22.5.2018 vo 22:51:00 hodín, celkom trvala 6 dní 1 hodinu a 38 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

AK VÁM NEPRÍDU NA MAIL PODKLADY K PLATBE, SKONTROLUJTE SI PROSÍM SPAM ALEBO ODKAZY TU NA MMA !!!

V prípade prihodenia na aukciu rátajte s tým, že ju môžete aj vyhrať...:-) Vopred ďakujem, že vyhranú vec riadne a včas zaplatíte a prevezmete... Naozaj ma nebaví 5x niekoho vyzývať, že mi má uhradiť čo vyhral, niektorí tu reagujú až na negatívne hodnotenie a aj to sú urazení...

Veci, ktoré tu ponúkam ako NOVÝ TOVAR som riadne kúpila za ZAROBENÉ a ZDANENÉ peniaze, nedal mi ich frajer ani nijaký sponzor, dávam ich lacnejšie, preto prosím o rešpektovanie mojej vyvolávacej ceny!
AUKCIE USPORADÚVAM AKO SÚKROMNÝ PREDAJCA, NIE AKO PODNIKATEĽSKÝ SUBJEKT A NOVÝ TOVAR V NICH NEBOL OBSTARANÝ ZA ÚČELOM ĎALŠIEHO PREDAJA, PRETO MI NEVZNIKÁ POVINNOSŤ VYSTAVIŤ DAŇOVÝ DOKLAD ANI POSKYTNÚŤ ZÁRUKU !!!

VÝHERKYNE Z BRATISLAVY - OSOBNÝ ODBER NIE JE MOŽNÝ !!!

POŠTOVNÉ A BALNÉ (OD 01.10.2016 SLOVENSKÁ POŠTA ZVÝŠILA CENY POŠTOVNÉHO) určujem podľa váhy balíčka (tarifa Slovenskej pošty za doporučený list 2. tr. alebo balík na poštu) + balné.
DOBIERKA - SAMOZREJME, TREBA RÁTAŤ S DOBIERKOVÝM POPLATKOM, t.j. k poštovnému a balnému + 0,80 €
OBYČAJNE posielam po dohode na Vaše riziko... BALNÉ SI ÚČTUJEM AJ V PRÍPADE OBYČAJNEJ ZÁSIELKY!

Vrátenie z veľkostných dôvodov nie je možné, všetko môžem premerať ešte pred skončením aukcie. Riešte si to potom usporiadaním vlastnej aukcie, robím to tak isto... Kľudne môžete použiť moje fotografie a popis...
Reklamácie prijímam iba OPRÁVNENÉ do 2 dní od prevzatia zásielky, všetko posielam doporučene, t.j. viem kedy ste balík prevzali, tiež poprosím o urýchlené odoslanie tovaru späť. Peniaze vraciam až potom ako dostanem tovar a posúdim oprávnenosť reklamácie, vrátim čiastku za tovar + poštovné, balné nevraciam!!!

Moje číslo účtu je IBAN: SK6883605207004201158478, je to mBank, t.j. úhrada je možná len prevodom z účtu, alebo poštovou poukážkou typu U. V tomto prípade ma prosím kontaktujte za účelom poskytnutia mojej adresy.

Ak robíte úhradu prevodom z účtu, do poznámky uveďte vaše meno alebo prezývku na MMA, inak platby neviem identifikovať a všetko sa predĺži...
Uskutočnenie platby mi prosím oznámte mailom spolu s vašou !!! ADRESOU !!!

Po odoslaní Vám píšem hodnotenie, ak by Vám balík neprišiel do 7 dní, treba sa ozvať, poskytnem Vám podacie číslo.

VOPRED ĎAKUJEM ZA KLADNÉ HODNOTENIE AKO VYJADRENIE VAŠEJ SPOKOJNOSTI !!! Prípadnú nespokojnosť určite vyriešime mailovou komunikáciou.
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt