MIMIAUKCE.cz
Multifunkčný hrniec 18 v 1... Delimano nový
NOVÝ TOVAR
kompaktný, energeticky úsporný a ľahko použiteľný multifunkčný hrniec má všetko, čo potrebujete na prípravu zdravých a chutných jedál... Nový nepoužívaný... Pečenie, varenie na pare, smaženie alebo pomalé varenie - tento hrniec zvládne všetko! 17 predvolených funkcií je naprogramovaných pre konkrétne potraviny. Navyše si môžete prispôsobiť vlastné nastavenie..
VÝROBCA: DELIMANO
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,00 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 50,00 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 10740143 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Zuzana B. (barca1) ID 127625
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v nedeľu 13.5.2018 v 17:20 hodín a skončila v stredu 16.5.2018 vo 21:16:00 hodín, celkom trvala 3 dni 3 hodiny a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Dobrý deň,

ďakujem, že máte záujem o moje aukcie.
Prosím prihadzujte iba v prípade, ak máte o danú vec záujem.
Po skončení aukcie sa Vám budem snažiť ozvať do 24 hodín, ak nie napíšte mi.
Ak sa mi neozvete do 5 dní aukciu považujem za zmarenú, aj keď nerada píšem
negatívne hodnotenie.

Tovar zasielam ihneď po úhrade na účet. Pri platbe prosím uviesť ako variabilný symbol číslo aukcie, ktorú ste vyhrali, aby som mohla platbu ihneď priradiť k danej aukcií.

Poštovné a balné je vždy uvedené konkrétnou sumou. Prosím nezjednávam po aukcii poštovné a balné (napr. chcem to poslat za toľko a toľko... a pod.), táto suma je pevná. POŠTOVNÉ NIE JE LEN POŠTOVNÉ, ale i balné, balíčky sa sami nezabalia, ani neodvezú na poštu :-)Máte ju k dispozicii počas trvania aukcie, ak s ňou nesúhlasite, prosím neprihadzovat !!!

POZOR, tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť! Snažím sa vždy popísať reálny stav tovaru. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, ochotne Vám poskytnem informácie, prípadne tovar ešte premeriam...uskutočnite tak ešte pred ukončením aukcie.
Prosím informujte ma o doručení balíčka, najneskôr do 10 dní, po tomto termíne balíček považujem za doručený. Balíčky zasielam doporučene, za prípadne poškodenie alebo stratu zásielky nezodpovedám (som nápomocná pri riešení reklamácie na pošte).


Prajem príjemné nakupovanie.

Zuzana
© 2004-2018 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt