MIMIAUKCE.cz
VICHY NORMADERM MICELÁRNA VODA - 200ml - SUPER,SUPER CENA!!!!
NOVÝ TOVAR
 
Šetrné očistenie pleti i okolia očí. Pre mastnú a problematickú pleť.

Účinný a zároveň jemný prípravok ideálny pre čistenie problematickej, citlivej pleti. Micelárna voda s obsahom zinku prináša do každodennej starostlivosti o pleť čistenie s klinicky preukázanou účinnosťou. Micelárna technológia umožňuje zachytiť make-up a nečistoty bez trenia a bez oplachovania.

Spôsob použitia

Účinný a zároveň jemný prípravok ideálny pre čistenie problematickej, citlivej pleti. Micelárna technológia umožňuje zachytiť make-up a nečistoty bez trenia a bez oplachovania.
VEĽKOSŤ: XL
VÝROBCA: VICHY
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 0,95 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 7,49 EUR
Víťaz aukcie Marianna P. (manana1112) ID 26946
Aukciu číslo 10609075 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci zuzana j. (zuz) ID 25331 mimibazar.sk/zuz
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v pondelok 12.2.2018 v 19:35 hodín a skončila v pondelok 19.2.2018 vo 20:35:00 hodín, celkom trvala 7 dní a 59 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milé maminky i všetci ostatní dražiaci,
som rada,že ste sa zapojili do mojich aukciií.V prípade, že ste vyhrali moju akciu, budem Vás kontaktovať. Ak by sa stalo, že sa neozvem do 24hodín môžte to skúsiť vy, nakoľko sa môže stať, že môj email - zjaneckova@boska.sk neprešiel, tak aby sme sa vyhli zbytočným nedorozumeniam. Spolu Vás budem kontaktovať 2-3x a potom kontaktujem 2. - 3. v poradí.
Veci posielam po pripísaní peniažkov na môj účet - PREDČÍSLIE - 520700 - 4200617740/8360 - mBank. Ak máte ďalšie otázky ohľadom vecí , ktoré predávam, kľudne sa pýtajte ešte pred prihodením, aby ste potom neboli sklamaný z vydraženej veci. Veľmi rada a ochotne všetko prermeriam, odvážim :-), proste zodpoviem na všetky Vaše otázky. Nakoľko predpokladám, že máte o draženú vec skutočný záujem, tovar si i prevezmete a neprihadzujete len zo zábavy, lebo v takom prípade som nútená písať negatívne hodnotenie a nepripustím Vás k svojim ďalším aukciám.
Tovar vyhratý v aukcii nepríjmam späť(ak sa vopred na niečom takom nedohodneme).
Takže dosť bolo podmienkovania, verím, že sme ľudia a vždy sa dohodneme a budú spokojné obidve strany,
zdraví Vás a príjemné chvíle stravené pri aukciách praje Zuzana
© 2004-2018 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt