MIMIAUKCE.cz
***NIKE CONVERSION JACKET***zimná obojstranná dámska bunda***veľkosť:MEDIUM / M***PC:109,99EUR!!
NOVÝ TOVAR
 
***NIKE CONVERSION JACKET***zimná obojstranná dámska bunda veľmi kvalitnej športovej značky NIKE***1000% ORIGINAL A NOVY TOVAR !!!!******veľkosť:MEDIUM / M***PC:109,99EUR!!********Lifestylová dámska zimná bunda Conversion Jacket svetoznámej značky Nike. Obojstranná bunda do pása na voľný čas s vysokým golierikom má vynikajúce izolačné vlastnosti, vďaka ktorým budete v teple za každého počasia.Perfektne strihaná dámska bunda od značky Nike v modrom prevedení, ktoré si iste zamilujete už na prvý pohľad. Bunda je vyrobená z veľmi pohodlného materiálu, ktorý sa Vám vždy maximálne prispôsobí a poskytne dostatočne pohodlné nosenie, čo iste uvítate.******MIERY: dľžka-60cm,šírka-2x52cm,rukáv od pleca-66cm*****KUK MOJE AUKCIE OPLATI SA POZRIET!!!!
VEĽKOSŤ: M
VÝROBCA: NIKE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,80 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 29,90 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 10471467 sledujú 2 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Ján N. (nikdyviac) ID 179475
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v utorok 14.11.2017 vo 20:46 hodín a skončila v utorok 21.11.2017 vo 21:35:00 hodín, celkom trvala 7 dní a 48 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Srdečne ďakujem za prejavený záujem o moju vecičku.
Chcem Vás upozorniť na moje podmienky predaja !!!!! !!!!!Akceptujte prosím moje poštovné + balné, v opačnom prípade u mňa nedražte, ďakujem...

Poštovné,ktoré určujem ja !!! + BALNE !!! /Balné nespočíva len v obálke , ale aj iné náklady ktoré sú stým spojené /+- ak máte otázky, prosím pýtajte sa ešte PRED UKONČENÍM AUKCIE.
- s cenou ani postovnym nevyjednavam+!!!!!! PRI VIACERYCH BALIKOCH A DRAHSICH VECIACH AUTOMATICKY BALICKY POISTUJEM-BERTE TO NA VEDOMIE-lacnejšie Vás to budete mať,ak mi napíšete svoje tel.číslo a pre balík si pojdete osobne na poštu !!!!!!!!
***Keď o vecičku prejavíte záujem a vydražíte si ju, poprosím danú vec zaplatiť najneskor do troch dní od ukončenia aukcie. Keďže vecičku dražíte, mali by ste mať na vecičku vyhradené peniažky. Samozrejme ak poprosíte, s platbou vo výnimočných prípadoch počkám, záleží len na dohode a celkovom prístupe kupujúcej - kupujúceho. DOBIERKA-NIE!!! Na kúpu ponúkaných topánok sa nevzťahuje záručná doba! Poprosil by som,aby dražili a kupovali na mimibazáre a na mimiaukciách z môjho TOVARU len taký,ćo sa vzdávajú nároku na reklamáciu-vzhľadom na veľmi nízke vyvolávacie ceny nie je možne uplatniť si reklamáciu .Vydražený tovar späť neberiem -iba ak je poškodený koli reklamácií!!!!

Keď sa mi do troch dní od ukončenia aukcie neozvete, okamžite dávam na vašu stránku mimibazár a mimiaukcie negatívne hodnotenie. Tak isto pri odmietnutí vydraženej vecičky vám dávam taktiež negatívne hodnotenie na vašu stránku mimibazar aj mimiaukcie. Preto si prosím dva krát rozmyslite, či máte o danú vec naozaj záujem alebo nie!!!!!Po skončení aukcie sa Vám hneď ozvem s údajmi k platbe. Poprosím vás preto o spätný email s vašou adresou a s vyrozumením, že ste môj email zobrali na vedomie.
K vecičkám vždy píšem v akom sú stave, pri nejasnostiach ma prosím kontaktujte, aby sme predišli nedorozumeniam.
Prajem príjemné chvíle pri dražení a ďakujem za váš záujem JANO
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt