MIMIAUKCE.cz
obuv pre chalana velkost č.32
Upratujeme: topánočky velkosť 32, nepoškodené, opraté.
Sandálky na suchý zips=drží výborne.
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,99 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 1,99 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 10315796 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Ing.Eva D. (adam&eva) ID 81384 mimibazar.sk/adam-eva
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v nedeľu 13.8.2017 v 11:23 hodín a skončila v stredu 16.8.2017 vo 21:15:00 hodín, celkom trvala 3 dni 9 hodín a 51 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

ĎAKUJEM, ŽE STE SA ZÚČASTNILI MOJEJ AUKCIE A PREJAVILI ZÁUJEM O TOVAR :-)

Po skončení aukcie Vás čo možno najskôr písomne kontaktujem a oznámim Vám údaje k platbe.
Poprosím vás potom o spätný email s Vašou adresou a s vyrozumením, že ste môj email zobrali na vedomie - NAJNESKÔR VŠAK DO 48 HODÍN PO VYDRAŽENÍ TOVARU - inak považujem aukciu za neprevzatú a dávam negatívne hodnotenie!!!
Každý príhoz je záväzný, preto prosím, aby prihadzovali len seriózni a féroví záujemcovia.
"Nosený tovar", ktorý predávam, môže mať bežné známky nosenia ako minižmolky, dierky či drobné oderky z vnútornej strany oblečenia (uvádzam z dôvodu,že by som si ich z vonkajšej strany nevšimla). Tovar pred fotením nekontrolujem lupou, preto sa kľudne pýtajte na konkrétny stav.
Tovar posielam poistený, na možné chybičky upozorním vždy vopred, takže za prípadné poškodenia poštou nenesiem zodpovednosť a s reklamáciami je potrebné obracať sa na slov.poštu.
K vydraženej cene treba pripočítat balné a poštovné s poistením, ktoré je variabilné v súlade s platnými tarifami Slovenskej pošty.
Tovar posielam až po pripísaní peňazí na môj účet!
Ak vkladáte osobne - priamo v banke na môj účet - poprosím Vás k sume prirátať ešte poplatok 0,50€/ten si účtuje banka/, pri prevádzaní priamo z Vášho účtu cez internet banking alebo telefonicky poplatok neplatíte..:-)
Tovar neberiem späť, preto si premyslite prosím, či máte o vybranú vec záujem, aby nevznikli zbytočné nedorozumenia a ak máte nejaké nejasnosti, alebo potrebujete viac informácií o tovare, kľudne sa na mňa obráťte - ešte pred skončením aukcie - a ja na Vaše otázky veľmi rada odpoviem...:-) Vyhradzujem si právo zrušit svoje aukcie bez udania dôvodu!
PRAJEM VÁM PRÍJEMNÉ DRAŽENIE A TEŠÍM SA NA SPOLUPRÁCU:-)
Eva
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt