MIMIAUKCE.cz
Wonderbra push-up gélová podprsenka 85B čierna
NOVÝ TOVAR
  
Táto zázračná podprsenka má bezšvové tvarované košíčky a super mäkké gélové vankúšiky. Košíčky sú pokryté jemnou sieťkou a zadná časť je tvorená kombináciou sieťky a čipky pre sexi a príťažlivý pocit. Zároveň zaručuje pohodlné nosenie vďaka hodvábne jemnému mikrovláknu. Silikónový pásik hore aj dole na zadnej strane poskytuje podporu pre verziu bez ramienok, ktoré sa dajú odopnúť.

Materiál: 78% Polyamid, 22% elastan.

Značka Wonderbra:
Vznikla v roku 1994 a jej krédom je zmyselnosť a sebavedomie. Jej ponuka luxusného spodného prádla sa skladá z celej rady inovatívnych produktov, ktoré prinášajú riešenie pod každý outfit a pre každú príležitosť. Táto spodná bielizeň je tou správnou voľbou, ak ste trendy, živé a sebavedomé. Wonderbra je symbolom kultu čistej ženskosti a zmyselnosti.
VÝROBCA: WONDERBRA
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,80 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 15,90 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 10141967 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Jana K. (JameeShop) ID 215477 mimibazar.sk/jameeshop
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v nedeľu 16.4.2017 v 6:11 hodín a skončila v piatok 21.4.2017 vo 14:07:00 hodín, celkom trvala 5 dní 7 hodín a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milí návštevníci aukcií!

Ďakujem, že ste nahliadli do podmienok predaja:)
Moje meno je Mgr. Jana Korduliaková a zodpovedám za prevádzku internetového obchodu JAMEE SHOP. Podnikám na základe osvedčenia o živnostenskom oprávnení, č. ObU-CA-OZP-2013/00762-2, č. živnostenského registra: 520-24837. Údaje:

Obchodné meno: Jana Korduliaková - JAMEE SHOP
Miesto podnikania: Rieka 1327, 022 01 Čadca
Pridelené IČO: 46 983 601
DIČ: 1081577959
Nie som platcom DPH.

***KONTAKT***
Telefón: 0907 385 380 (PO-PI: 9,00-18,00 hod.)
E-mail: JAMEESHOP@centrum.sk

Pred prihodením si premyslite, či vec, ktorá sa draží naozaj chcete, pretože výhra v aukcii je záväzná a po neprebranie aukcie bude riešené negatívnym hodnotením.

Po výhre Vás budem čo najskôr kontaktovať a zašlem Vám podklady k platbe.
Akceptujem platbu vopred na účet, tzn. bankovým prevodom, alebo poštovou poukážkou na č.ú. (od 1.1.2014 uvádzané v zákonom stanovenom IBAN formáte): mBank: SK1983605207004203735777.

Pokiaľ chcete peniaze vložiť na účet v hotovosti, počítajte s poplatkom 1,50 EUR, ktorý si zaúčtuje banka. Peniaze je možné vložiť na účet aj cez poštovú poukážku na každej pobočke Slovenskej pošty.
Prosím VŽDY uvádzajte pridelený VARIABILNÝ SYMBOL, je to nevyhnutné kvôli správnej identifikácii platby.
Dátum splatnosti je 7 dní od vystavenia podkladov k platbe, pokiaľ sa nedohodneme inak.

Nezabudnite poslať Vašu adresu, kde má byť zásielka doručená.

Tovar zasielam až po pripísaní peniažkov na účet. Poštovné je účtované podľa taríf SP - doporučený list alebo poistený balík 2. triedy (podľa váhy, druhu a rozmerov výrobku). V cene poštovného je zarátané aj balné. Prihodením v aukcii súhlasíte s výškou poštovného.
Vydražený tovar neposielam na dobierku!!!!!!!
Ak máte záujem, nakuknite aj do ďalších našich aukcií, možno si niečo vyberiete a ušetríte tak na poštovnom.

O odoslaní nie vždy informujem, nestíham, ďakujem za pochopenie. Ak balíček neobdržíte do 5 dní od zaplatenia, napíšte mi, často je balík už u Vás na pošte, ale poštárka Vám nenechala žltý lístok!

V zmysle ustanovenia § 7 zákona O ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) má kupujúci právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote predávajúcemu odoslané písomné Odstúpenie od zmluvy.

V prípade nejakých otázok k prebiehajúcej aukcii ma neváhajte kontaktovať, rada na ne odpoviem.

Kompletné podmienky predaja nájdete na tomto odkaze: http://www.mimibazar.sk/podminky_prodeje.php?id=215477

!!!!Dôležité!!!
Občas pridám aj aukcie tovaru značky Tupperware. Ide o nový tovar, hoci k tomuto tovaru nevystavujem faktúru, keďže s ním nepodnikám, ale ho nakupujem ako súkromná osoba na prezentácii a občas objednám viac kvôli darčekom, prebytky potom potrebujem predať.
Aukcia, kde NIE JE označenie NOVÝ: ide o nosené oblečenie, ktoré som už vyradila zo šatníka, nevystavujem k nemu faktúru, pretože ide o nekomerčný predaj noseného oblečenia. Tieto veci nevymieňam ani neberiem späť. Vždy uvádzam pravdivý popis vecí, treba si rozmyslieť pred dražením. Ďakujem za pochopenie.

Príjemné draženie prajem. Jana Korduliaková - JAMEE SHOP
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt