MIMIAUKCE.cz
Exkluzívna vôňa LADY GAGA FAME, eau de parfum, 100ml
NOVÝ TOVAR
  
Úžasná a jedinečná!!!
Vôbec prvá čierna parfumová voda v transparentnom flakóne... Prvá vôňa od Lady Gaga, ženy, ktorá nikdy neuznáva status quo a spochybňuje všetky existujúce priemyslové štandardy. Tam, kde bolo svetlo, prináša temnotu. Tam, kde bol jas, prináša tajomno. Tam, kde sa darilo, vyžaduje záhubu. Výsledkom je Lady Gaga Fame, veľkolepá, jemne kvetinová vôňa, ktorá má rovnako čiernu farbu ako duša slávy, pričom flakón vône je transparentný.
Okázalá, jemne kvetinová vôňa.
Temné tóny: inšpirované slzami z belladonny, kadidlo
Zmyselné tóny: rozdrvená marhuľa, zmes šafránu a medu
Svetlé tóny: rozdrvené srdce tigrej orchidey a jazmín sambakový

Objem 100 ml
VÝROBCA: LADY GAGA
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,80 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 12,90 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 10141966 nikto nesleduje +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Jana K. (JameeShop) ID 215477 mimibazar.sk/jameeshop
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v nedeľu 16.4.2017 v 6:10 hodín a skončila v piatok 21.4.2017 vo 14:07:00 hodín, celkom trvala 5 dní 7 hodín a 56 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Milí návštevníci aukcií!

Ďakujem, že ste nahliadli do podmienok predaja:)
Moje meno je Mgr. Jana Korduliaková a zodpovedám za prevádzku internetového obchodu JAMEE SHOP. Podnikám na základe osvedčenia o živnostenskom oprávnení, č. ObU-CA-OZP-2013/00762-2, č. živnostenského registra: 520-24837. Údaje:

Obchodné meno: Jana Korduliaková - JAMEE SHOP
Miesto podnikania: Rieka 1327, 022 01 Čadca
Pridelené IČO: 46 983 601
DIČ: 1081577959
Nie som platcom DPH.

***KONTAKT***
Telefón: 0907 385 380 (PO-PI: 9,00-18,00 hod.)
E-mail: JAMEESHOP@centrum.sk

Pred prihodením si premyslite, či vec, ktorá sa draží naozaj chcete, pretože výhra v aukcii je záväzná a po neprebranie aukcie bude riešené negatívnym hodnotením.

Po výhre Vás budem čo najskôr kontaktovať a zašlem Vám podklady k platbe.
Akceptujem platbu vopred na účet, tzn. bankovým prevodom, alebo poštovou poukážkou na č.ú. (od 1.1.2014 uvádzané v zákonom stanovenom IBAN formáte): mBank: SK1983605207004203735777.

Pokiaľ chcete peniaze vložiť na účet v hotovosti, počítajte s poplatkom 1,50 EUR, ktorý si zaúčtuje banka. Peniaze je možné vložiť na účet aj cez poštovú poukážku na každej pobočke Slovenskej pošty.
Prosím VŽDY uvádzajte pridelený VARIABILNÝ SYMBOL, je to nevyhnutné kvôli správnej identifikácii platby.
Dátum splatnosti je 7 dní od vystavenia podkladov k platbe, pokiaľ sa nedohodneme inak.

Nezabudnite poslať Vašu adresu, kde má byť zásielka doručená.

Tovar zasielam až po pripísaní peniažkov na účet. Poštovné je účtované podľa taríf SP - doporučený list alebo poistený balík 2. triedy (podľa váhy, druhu a rozmerov výrobku). V cene poštovného je zarátané aj balné. Prihodením v aukcii súhlasíte s výškou poštovného.
Vydražený tovar neposielam na dobierku!!!!!!!
Ak máte záujem, nakuknite aj do ďalších našich aukcií, možno si niečo vyberiete a ušetríte tak na poštovnom.

O odoslaní nie vždy informujem, nestíham, ďakujem za pochopenie. Ak balíček neobdržíte do 5 dní od zaplatenia, napíšte mi, často je balík už u Vás na pošte, ale poštárka Vám nenechala žltý lístok!

V zmysle ustanovenia § 7 zákona O ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) má kupujúci právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote predávajúcemu odoslané písomné Odstúpenie od zmluvy.

V prípade nejakých otázok k prebiehajúcej aukcii ma neváhajte kontaktovať, rada na ne odpoviem.

Kompletné podmienky predaja nájdete na tomto odkaze: http://www.mimibazar.sk/podminky_prodeje.php?id=215477

!!!!Dôležité!!!
Občas pridám aj aukcie tovaru značky Tupperware. Ide o nový tovar, hoci k tomuto tovaru nevystavujem faktúru, keďže s ním nepodnikám, ale ho nakupujem ako súkromná osoba na prezentácii a občas objednám viac kvôli darčekom, prebytky potom potrebujem predať.
Aukcia, kde NIE JE označenie NOVÝ: ide o nosené oblečenie, ktoré som už vyradila zo šatníka, nevystavujem k nemu faktúru, pretože ide o nekomerčný predaj noseného oblečenia. Tieto veci nevymieňam ani neberiem späť. Vždy uvádzam pravdivý popis vecí, treba si rozmyslieť pred dražením. Ďakujem za pochopenie.

Príjemné draženie prajem. Jana Korduliaková - JAMEE SHOP
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt