MIMIAUKCE.cz
Celokožené balerínky - topánky
 
Nosené jednu sezónu. Veľmi pohodlné s pružnou podrážkou. Okolo boty je gumička, aby dobre držali na nohe. Preto sú také trocha skrútené do oblúka. Obuté krásne sedia. Veľkosť uvedená 38, ale odporúčam skôr na 37 - 37,5. V dobrom nosenom stave bez poškodenia, len mierne šuchnutá farba na špicoch pri podrážke, ale nič hrozné. Pozrite si dobre detailné foto.
VEĽKOSŤ: 37.5
VÝROBCA: LASOCKI
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,50 EUR
Aukcia skončila neúspešně, vyvolávaciu cenu 9,99 EUR nikto nepotvrdil
Aukciu číslo 10033983 sledujú 2 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Iveta V. (Iffča) ID 120249 mimibazar.sk/iffca
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v piatok 17.2.2017 vo 20:19 hodín a skončila v piatok 24.2.2017 vo 20:15:00 hodín, celkom trvala 6 dní 23 hodín a 55 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Srdečne Vás zdravím,
teší ma, že Vás zaujala moja aukcia.
V prípade, že sa stanete výhercom aukcie, budem sa snažiť Vás kontaktovať do 24 hodín, ak by sa tak náhodou nestalo, ozvite sa mi.

PROSÍM, ODPOVEDZTE MI NA MOJ ODKAZ DO 3 DNÍ,

aby nedošlo k nedorozumeniu. Inak neviem, či ste môj odkaz nedostali, zabudli sa ozvať, alebo si aukciu nemienite prevziať.
Pokiaľ sa neozvete na môj odkaz sama, alebo po mojom druhom kontaktovaní, dávam automaticky negatívne hodnotenie! Ja si za aukcie platím, takže POKIAĽ NEMÁTE ZÁUJEM, NEPRIHADZUJTE!!!!!!!!
Po poukázaní peniažkov na môj účet sa vždy snažím balíček čo najskôr odoslať. Vzhľadom na to, že sa vždy snažím presne a pravdivo opísať stav predávaných vecí, tovar už naspäť neberiem. Preto si prosím dobre kúpu zvážte.
Nový tovar v aukcii je vždy originál, fejky neponúkam!!!
Balíčky posielam doporučene 2.triedou a k tomu si účtujem aj balné. Ak si želáte poslať 1. triedou doporučene, treba ma na to vopred upozorniť, mení sa tým výška poštovného. Na dobierku neposielam, obyčajnou listovou zásielkou posielam len na Vašu žiadosť a samozrejme na Vašu zodpovednosť v prípade straty balíčka.
Želám Vám krásny deň a príjemné draženie.
Iveta.
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt