MIMIAUKCE.cz
NÁDHERNÉ RETRO ŠATY OD 1€
NOVÝ TOVAR
  
Prekrásne retro šaty, A-čkového strihu, bielo-žlto-čiernej farby. s výrazným, širokým opaskom so zlatým detailom. Vzadu zapínanie na zips, v páse gumička. Veľkosť S, ale sedi skôr XS, veď premerajte:
Dĺžka: 85cm
Šírka v páse: 26-36x2cm
VEĽKOSŤ: XS
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,00 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 4,00 EUR
Víťaz aukcie Marianna F. (Manci100515) ID 217821
Aukciu číslo 9963729 sledujú 3 návštěvníci +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Mato S. (a.b.c.d) ID 324065
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá v utorok 10.1.2017 vo 22:22 hodín a skončila vo štvrtok 12.1.2017 v 10:36:00 hodín, celkom trvala 1 den 12 hodín a 13 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

Ospravedlňujem sa všetkým za oneskorené reakcie a oneskorené zaslanie balíkov zo zdravotných dôvodov. Ďakujem za pochopenie.

Ďakujem vám za zúčastnenie sa na mojej aukcii a gratulujem vám k výhre.Po skončení aukcie sa vám ozvem a dohodneme sa na platbe.

Na platbu čakám 3 dni,potom tovar posúvam ďalej a píšem záporné hodnotenie.Samozrejme pokiaľ sa nedohodneme inak.

Som ochotná s platbou počkať po vzájomnej dohode,avšak max. 10 dní od ukončenia aukcie. pokiaľ sa chcete zúčastniť ešte ďalších aukciíí, ktoré končia v iný deň s odoslaním balíčka počkám len platbu poprosím aj tak uhradiť do 3 dní.

Tovar neberiem naspať!pozorne si prečítajte popis tovaru a miery!Poštovné mám také,ako si sama určím, s potvrdením aukcie súhlasíte aj s poštovným. Za 1.triedu je príplatok 0.30eur, ale treba mi to oznámiť vopred.
Akceptujte prosím moje poštovné + balné, v opačnom prípade u mňa nedražte, ďakujem...

Peniaze za vydražený alebo zakúpený nový tovar nevraciam, jedine v prípade, že si nevšimnem nejakú chybu na tovare /v tomto prípade až po vrátení danej veci pošlem spať peniaze, samozrejme poštovné hradí výherca/.

Ak si chce niekto dať pripoistiť balík, nech mi to oznámi vopred, pošt. sa upraví podľa pošt. taríf, V prípade straty na pošte za nepoistený balík, pošta vracia max. 12€, z čoho ešte odrátam pošt. kt. sa pri odosielaní balíka platilo.

NEPREDÁVAM MIMO AUKCIE!!!...keďže sa v poslednom čase stretávam s tým, že s ju radšej dotyčný zakúpi mimo aukcie, aby nemusel prihodiť.

POČTOM VYHRATÝCH AUKCIÍ RASTIE I POŠTOVNÉ. Nakoľko rastie poistenie i váha balíčka. Treba to brať do úvahy.

NEAKCEPTUJEM ŽIADEN DôVOD NA NEPREVZATIE AUKCIE!!! Keďže každá aukcia sa musí potvrdiť 2x, každý vie na čo prihadzuje, tým pádom si je vedomý, že je môže aj vyhrať. V prípade neprevzatia, alebo neuhradenia každému píšem neg. hodnotenie a zakazujem prístup na mojich aukciách. Treba si uvedomiť, že každý si je za svoj účet zodpovedný.

Na poštu chodím cca 2x týždenne, keďže cez deň nemám čas baliť posielajú sa balíky najskôr na druhý deň.

Bola by som rada, keby ste rešpektovali moje súkromie a to, že nie som schopná vždy Vám poslať balík hneď po prijatí platby, aj keď sa všetky snažím posielať najneskôr do 2dní po prijatí platby. Neposielam info o poslaní balíkov a prijatí platby, keďže na to nemám čas a balíkov je veľa, ale keďže sa snažím balíky zasielať čo najskôr,tak by som bola rada, keby ste ma kontaktovali ohľadom pod. čísiel až po cca týždni po uhradení.

!!!Na kúpu ponúkaného tovaru sa nevzťahuje záručná doba! Tovar zakúpený na tomto portáli nereklamujem, je to tovar zakúpený na vlastnú zodpovednosť, nevzťahuje sa ne neho reklamačná doba, takže pred zakúpením zvážte či mate záujem.
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt