MIMIAUKCE.cz
!!! NOVÉ !!! Modré biker slimky ANDREA COATED KNEE DETAIL, veľ. 42 (XL), p.c. 45,- € !!!
NOVÝ TOVAR
 
Brutááálne lesklé slimky, úplne nové s visačkami, vyšší pás, na kolenách prešívané... Elastické, pás 2x43-47, boky 2x52-55, dĺžka 103, sedy 25/35, stehno 2x31-34, spodok 2x16... KUK všetky moje aukcie!!!
VEĽKOSŤ: XL
VÝROBCA: ANDREA
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,70 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 7,99 EUR
Víťaz aukcie Alena Š. (Alča112) ID 32988
Aukciu číslo 9954423 sleduje 8 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Stanislava M. (myworld) ID 76260 mimibazar.sk/myworld
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá vo štvrtok 5.1.2017 v 9:51 hodín a skončila v stredu 11.1.2017 vo 22:58:00 hodín, celkom trvala 6 dní 13 hodín a 6 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

AK VÁM NEPRÍDU NA MAIL PODKLADY K PLATBE, SKONTROLUJTE SI PROSÍM SPAM ALEBO ODKAZY TU NA MMA!!!

V prípade prihodenia na aukciu rátajte s tým, že ju môžete aj vyhrať...:-) Vopred ďakujem, že vyhranú vec riadne a včas zaplatíte a prevezmete... Naozaj ma nebaví 5x niekoho vyzývať, že mi má uhradiť čo vyhral, niektorí tu reagujú až na negatívne hodnotenie a aj to sú urazení...

Veci, ktoré tu ponúkam ako NOVÝ TOVAR som riadne kúpila za ZAROBENÉ a ZDANENÉ peniaze, nedal mi ich frajer ani nijaký sponzor, dávam ich lacnejšie, preto prosím o rešpektovanie mojej vyvolávacej ceny!
AUKCIE USPORADÚVAM AKO SÚKROMNÝ PREDAJCA, NIE AKO PODNIKATEĽSKÝ SUBJEKT A NOVÝ TOVAR V NICH NEBOL OBSTARANÝ ZA ÚČELOM ĎALŠIEHO PREDAJA, PRETO MI NEVZNIKÁ POVINNOSŤ VYSTAVIŤ DAŇOVÝ DOKLAD ANI POSKYTNÚŤ ZÁRUKU !!!

VÝHERKYNE Z BRATISLAVY - OSOBNÝ ODBER NIE JE MOŽNÝ !!!

POŠTOVNÉ A BALNÉ (OD 01.10.2016 SLOVENSKÁ POŠTA ZVÝŠILA CENY POŠTOVNÉHO) určujem podľa váhy balíčka (tarifa Slovenskej pošty za doporučený list 2. tr. alebo balík na poštu) + balné.
DOBIERKA - SAMOZREJME, TREBA RÁTAŤ S DOBIERKOVÝM POPLATKOM, t.j. k poštovnému a balnému + 0,80 €
OBYČAJNE posielam po dohode na Vaše riziko... BALNÉ SI ÚČTUJEM AJ V PRÍPADE OBYČAJNEJ ZÁSIELKY!

Vrátenie z veľkostných dôvodov nie je možné, všetko môžem premerať ešte pred skončením aukcie. Riešte si to potom usporiadaním vlastnej aukcie, robím to tak isto... Kľudne môžete použiť moje fotografie a popis...
Reklamácie prijímam iba OPRÁVNENÉ do 2 dní od prevzatia zásielky, všetko posielam doporučene, t.j. viem kedy ste balík prevzali, tiež poprosím o urýchlené odoslanie tovaru späť. Peniaze vraciam až potom ako dostanem tovar a posúdim oprávnenosť reklamácie, vrátim čiastku za tovar + poštovné, balné nevraciam!!!

Moje číslo účtu je IBAN: SK6883605207004201158478, je to mBank, t.j. úhrada je možná len prevodom z účtu, alebo poštovou poukážkou typu U. V tomto prípade ma prosím kontaktujte za účelom poskytnutia mojej adresy.

Ak robíte úhradu prevodom z účtu, do poznámky uveďte vaše meno alebo prezývku na MMA, inak platby neviem identifikovať a všetko sa predĺži...
Uskutočnenie platby mi prosím oznámte mailom spolu s vašou !!! ADRESOU !!!

Balíčky posielam po nabehnutí platby na môj účet spravidla nasledujúci deň. Po odoslaní Vám píšem hodnotenie, ak by Vám balík neprišiel do 7 dní, treba sa ozvať, poskytnem Vám podacie číslo.

VOPRED ĎAKUJEM ZA KLADNÉ HODNOTENIE AKO VYJADRENIE VAŠEJ SPOKOJNOSTI !!! Prípadnú nespokojnosť určite vyriešime mailovou komunikáciou.
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt