MIMIAUKCE.cz
ADIDAS super dievčenská outdoorová bunda ..................... PC 139,90 € .................. od 1 €
NOVÝ TOVAR
  
Perfektná dievčenská outdoorová bunda Adidas.

Farba šedá / ružová sýta.

- predĺžený strih
- zapínanie na zips
- kapucka napevno - vnútro aj lemovanie teplá jemná kožušinka
- logo Adidas reflexné na rukáve
- v páse jemná guma
- vpredu naspodku + 1 náprsné vrecko na zips
- rukáv s možnosťou stiahnutia suchým zipsom

Technológia ClimaProof - ochrana pred vetrom a dažďom.

Určená na studený prechod až zimu do -10 C.

Materiál vrchný / podšívka / futro: 100% polyester.

Rozmery:
dĺžka predný diel 62 cm
dĺžka zadný diel 65 cm
šírka pod pazuchami 43 x 2 cm
rukáv od krku 56 cm
VEĽKOSŤ: 128
VÝROBCA: ADIDAS
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 2,70 EUR
Aukcia byla úspešně ukončená s koncovou cenou 28,80 EUR
Víťaz aukcie Lenka B. (lenda1) ID 136510
Aukciu číslo 9954276 sleduje 24 návštěvníkov +SLEDOVAŤ AUKCIU (iba prihlásení)
Predávajúci Denisa Dianová (denka8) ID 14811 mimibazar.sk/denka8
VŠETKY AUKCIE PREDÁVAJÚCEHO
Aukcia bola započatá vo štvrtok 5.1.2017 v 0:22 hodín a skončila v stredu 11.1.2017 vo 21:47:44 hodín, celkom trvala 6 dní 21 hodín a 25 minút
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMIENKY PREDAJA

ODOSIELANIE PRED VIANOCAMI!!!

Od pondelka 19.12.16 do štvrtka 22.12.16 posielam balíky každý deň. Na požiadanie za príplatok aj 1.tr....ak mi pošlete potvrdenie o zrealizovanej platbe, pošlem aj pred pripísaním na účet hneď na druhý deň. Buďte troška snaživí aj vy, ja urobím pre Vás to isté :-)

Pekné Vianoce všetkým prajem :-)Ďakujem krásne za prejavený záujem. Prosím dražte iba vtedy, ak máte skutočne seriózny záujem o danú vec. Ak máte nejaké otázočky, rada odpoviem.
Po vyhratí aukcie sa s Vami skontaktujem maximálne do 24 hodín a pošlem údaje k platbe. Poprosím čo najskôr mi odpísať a poslať adresu, kam balíček zaslať. Počkám maximálne 5 dní. Som ochotná s platbou počkať, ale musíme sa dohodnúť.

Balíčky posielam 2x týždenne - v pondelok a štvrtok vždy ráno.
Z časových dôvodov nedávam info o odoslaní balíčka, ak mi však napíšete a budete chcieť info o zaslaní balíčka, rada odpoviem.

K poštovnému toľko, že pri vyšších sumách dávam na výber tovar odoslať doporučene alebo ako poistenú zásielku. Je na Vás aký spôsob si vyberiete...ak mám uvedenú iba službu doporučene, stačí napísať a ja tovar za poplatok odošlem ako poistený balík...pri odoslaní doporučenou zásielkou neručím za stratu, ja naozaj nemôžem za to, ak sa na pošte stratí list, čo sa občas aj stáva, vtedy pošta vyplatí sumu 12€. Pri poistenej zásielke pošta v prípade straty vyplatí celú poistenú sumu.
Na dobierku neposielam.

UPOZORNENIE!!!
Aukcie od eura si prosím poriadne premyslite či potvrdíte, pokiaľ Vám nie je niečo jasné, pýtajte sa predtým ako prihodíte, tiež merajte prosím, preto tie rozmery sú tam...tým, že sú aukcie od eura, takmer vždy je aj cena relatívne nízka, čo Vás isto poteší, ale prosím vždy dražte s rozvahou, pretože takýto tovar za Vami určenú cenu, neberiem spať. Ďakujem za pochopenie.

Pri výhre viacerých aukcií na Vašu žiadosť odošlem aj v jednom balíčku, ale účtujem si za každý kus +0,20€ navyše, ak musím použiť už väčšiu obálku a tiež takmer pri každej aukcii je v poštovnom a balnom zahrnutý poplatok za aukciu 0,20 €, keďže nie sú zadarmo a aukcie od 1 € končia ako končia, väčšinou výhodne hlavne pre zákazníka, nemám si prevádzkové náklady ako zahrnúť do ceny. Ďakujem za pochopenie.

Aukcie od eura: Poprosím Vás o rešpektovanie danej sumy prihodenia a pri porušení výšky si vyhradzujem právo na jeho odstránenie.

OSOBNÝ ODBER nie je možný, keďže pracujem doma a nemám na to vytvorené podmienky, aby som Vás vybavovala v mojej domácnosti, tiež je to moje súkromie, ja neruším Vaše, preto si nedám zasahovať do môjho :-) Verím, že to chápete :-)

Ďakujem, že ste dočítali do konca :-) budem sa na Vás tešiť :-)
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmienky serveru | Kontakt